Żużel - Best Speedway Tv

Adam Skórnicki nowym trenerem Startu Gniezno | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Adam Skórnicki nowym trenerem Startu Gniezno

Adam Skórnicki

Adam Skórnicki nowym trenerem Startu Gniezno

Adam Skórnicki został ogłoszony jako nowy trener Startu Gniezno. Doświadczony szkoleniowiec w przeszłości miał okazję startować jako zawodnik w klubie z pierwszej stolicy Polski.

Włodarze klubu z Gniezna odsłonili kolejną kartę związaną z wyglądem drużyny w sezonie 2023. Najpierw potwierdzono, że w klubie pozostanie Tomasz Fajfer, który będzie odpowiedzialny za szkolenie młodzieży, a teraz poinformowali, że znaleźli nowego szkoleniowca pierwszego zespołu. Został nim Adam Skórnicki, który będzie pracował w Gnieźnie w charakterze trenera i wspólnie z Fajferem odpowiedzialny będzie za prowadzenie drużyny oraz szkolenie młodzieży.

Antoni Kawczyński zadebiutuje w lidze dopiero w 2024 roku, ale już teraz może przebierać w ofertach kontraktowych

Adam Skórnicki jest dobrze znany w Gnieźnie, bowiem w sezonach 2003 oraz 2014 startował w barwach tego klubu. Jako żużlowiec startował także w barwach klubów z Leszna, Częstochowy, Rawicza, Poznania, Gdańska i Ostrowa Wielkopolskiego. Jego największym sukcesem w karierze zawodniczej jest złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Polski na Żużlu (Leszno 2008). W 2014 roku jako menadżer zdobył srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski a rok później złoty z ekipą Unii Leszno. Skórnicki oprócz klubu z Leszna pracował między innymi w Orle Łódź czy Kolejarzu Rawicz.

Fot. Sandra Rejzner

MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×