Żużel - Best Speedway Tv

Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Aforti Start Gniezno | ZAPOWIEDŹ | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Abramczyk Polonia

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Aforti Start Gniezno | ZAPOWIEDŹ

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Aforti Start Gniezno | ZAPOWIEDŹ

W niedzielne popołudnie będziemy świadkami pojedynku drużyn zajmujących odpowiednio trzecie i siódme miejsce w tabeli eWinner 1. Ligi Żużlowej, warto dodać, że różnica dzieląca obydwa zespoły to tylko dwa punkty. W składzie Abramczyk Polonii po raz pierwszy zobaczymy Bartosza Głogowskiego, który na dwa dni przed meczem świętował swoje 16 urodziny. Na tę chwilę nie zastąpił w składzie Przemysława Koniecznego i został wystawiony po numerem 16, kibice z Bydgoszcz czekają na kolejnego wychowanka z nadzieją, że będzie on tworzył zgrany duet z Wiktorem Przyjemskim.

280544867 414515397342730 19950225491881757 n

Do składu Aforti Startu po kontuzji wraca Oskar Fajfer. Oskar jest niekwestionowanym liderem drużyny z Gniezna, jest również drugim najlepszym zawodnikiem całej ligi, aktualnie ma średnią biegopunktową 2,562. W poprzednich spotkaniach obydwie drużyny doznały porażki, Start musiał uznać zdecydowaną wyższość Cellfast Wilków Krosno i rozgrywając mecz na domowym owalu zdołał uzbierać tylko 29 punktów. Z kolei Polonia walczyła jak równy z równym w wyjazdowym meczu w Zielonej Górze przegrywają mecz dopiero w biegach nominowanych.

W Bydgoszczy przez cały tydzień była zmienna pogoda, na przemian świeciło słońce i padał obfity deszcz. W środę i czwartek udało się rozegrać dwie rundy DMPJ, więc możemy zakładać, że tor jest dobrze przygotowany. W sobotę od rana w Bydgoszczy są intensywne opady deszczu, jednak prognozy pogody zakładają, że w niedzielę rano w Bydgoszczy mają wystąpić tylko przelotne opady, a od godziny 13:00 ma pojawić się słońce. Prognozowana temperatura to tylko 13 stopni co z pewnością nie pomoże w szybkim wysychaniu toru.

Aforti Start Gniezno
1. Antonio Lindbaeck
2. Ernest Koza
3. Michael Jepsen Jensen
4. Szymon Szlauderbach
5. Oskar Fajfer
6. Marcel Studziński
7. Mikołaj Czapla

Abramczyk Polonia Bydgoszcz
9. Kenneth Bjerre
10. Daniel Jeleniewski
11. Matej Žagar
12. Olegs Mihailovs
13. Adrian Miedziński
14. Wiktor Przyjemski
15. Przemysław Konieczny
16. Bartosz Głogowski

fot. Sonia Kaps

Zostaw komentarz

0/100

×