Żużel. Odrzucił wiele ofert, aby trafić do tego klubu. Z tego powodu zawodnik wybrał transfer do Ostrowa
Żużel. Odrzucił wiele ofert, aby trafić do tego klubu. Z tego powodu zawodnik wybrał transfer do Ostrowa
Chętnych do skorzystania z usług Wiktora Jasińskiego w okresie transferowym zdecydowanie nie brakowało. Pomimo zainteresowania wielu klubów zawodnik od początku wiedział, że chce w następnym sezonie reprezentować barwy Arged Malesy Ostrów Wielkopolski. Jeden czynnik znacząco wpłynął na jego decyzję.
Miniony sezon w Stali Gorzów dla 23-letniego zawodnika zdecydowanie nie był okraszony wynikami, które sobie wymarzył. Dobre występy stale przeplatał słabszymi, w których zdobywanie punktów było dla niego trudnym wyzwaniem. Rozgrywki zakończył ze średnią biegową na poziomie 1.104 punktu, co za rok będzie starał się poprawić. Będzie o to walczył już w klubie z Ostrowa Wielkopolskiego.
Jak informuje Kurier Ostrowski powodem, dla którego inne kluby były w tyle jeżeli chodzi o pozyskanie Wiktora Jasińskiego, jest osoba Mariusza Staszewskiego. Zawodnik jest przekonany, że z pomocą tego trenera będzie mógł jeszcze bardziej rozwinąć swoje umiejętności. Należy pamiętać, że jest to wypożyczenie, gdyż zawodnik wciąż ma aktywny kontrakt w Gorzowie. TŻ Ostrovia liczy natomiast na wsparcie ze strony zawodnika i doskonałe występy na pozycji do lat 24.


MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ
- Żużel. GKM Grudziądz straci swoją gwiazdę?! Michael Jepsen Jensen kuszony milionami
- Żużel. Gezet Stal Gorzów już myśli o play-off?! Przedpełski powiedział to wprost
- Żużel. Stal Gorzów znowu prosi o pomoc?! Mocne słowa
- Żużle. Motor Lublin ma problem przed meczem z GKM-em?! Padły bardzo szczere słowa
- Żużel. Moonfin Magnus Ostrów zwolnił trenera! Nagła decyzja po fatalnych wynikach