Żużel. Słowa krytyki Przemysława Termińskiego
Żużel. Słowa krytyki Przemysława Termińskiego
Na porażkę For Nature Solutions KS Apator Toruń zareagował Przemysław Termiński, gdzie jego drużyna po bezbarwnym meczu przegrała w debrach Kujaw i Pomorza z ZOOLeszcz GKM Grudziądz 50 do 40.
W spotkaniu z dobrej strony zaprezentowali sie tylko Emil Sajfutdinow i Robert Lambert, którzy dzielnie stawiali się gospodarzom. Przywieźli razem 27 z 40 z punktów drużyny. Na słowa krytyki zasłużył Patryk Dudek, który był cieniem samego siebie, a przypomnijmy, że zawodnik jest brany przy ustalaniu składu na SWC we Wrocławiu.
Żużel. Juniorzy Grudziądza skradli serca, ale bonusa nie zdobyli. GKM wygrywa domowy mecz z Apatorem [RELACJA]
Głos zabrał sam Przemysław Termiński, właściciel klubu – Styl beznadziejny, ale punkt bonusowy zostaje w Toruniu. Dziękuje tym, którzy przyczynili się chociaż do tego. Reszta chyba powinna zacząć wyciągać wnioski – napisał Termiński w mediach społecznościowych.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ
- Żużle. Jason Doyle z urazem w Rybniku! Pilnie trafił na prześwietlenie
- Żużel. Polonia rozbiła Stal w Rzeszowie! Młodzież gości zrobiła ogromną różnicę
- Żużel. 43-letni Chris Harris zatrzymał Janowskiego! Powrót do Grand Prix musi poczekać
- Żużel. Fatalna „trzynastka” Motoru Lublin! Ten problem wraca kolejny raz
- Żużlowa niedziela w PGE Ekstralidze. Falubaz pod presją, Unia Leszno chce wykorzystać problemy