Anders Thomsen wzmacnia swój team!

Anders Thomsen wzmacnia swój team!
Anders Thomsen 11 zawodnik minionego cyklu speedway Grand Prix. Najlepszy występ w cyklu zanotował w Togliatti. A teraz wzmacnia swój team o doświadczonego mechanika. Anders Thomsen jak i inni w cyklu ma marzenie aby zostać mistrzem świata i to, też przyznaje w rozmowie z Speedway Star.
– To jest zupełnie inna bajka. Grand Prix rządzi się swoimi prawami. Zawodnicy mają wieloletnie doświadczenie w walce o mistrzostwo świata i naprawdę trzeba ciężko pracować, aby im dorównać. Ja na pewno z sezonu 2021 wyciągnąłem wnioski i wiem, co należy zmienić, a co poprawić. Najważniejsze, że na młodych zawodników postawił nowy organizator cyklu. Będę miał szansę udowodnić, że czynię postępy i się do tego najlepszego grona nadaję – mówi zawodnik dla magazynu Speedway Star.
Duńczyk nigdy nie ukrywał, że jego celem jest zostanie w przyszłości mistrzem świata. Wcześniej, wraz z Nickim Pedersen był z nim Węgier Luigi Barath, który od sezonu 2022 będzie pomagał zawodnikowi Stali Gorzów.
– Barath to bardzo dobry fachowiec. Cieszę się że mogę liczyć na jego pomoc. Bardzo wiele pomógł Pedersenowi w walce o tytuł mistrza świata i mam nadzieję, że teraz pomoże mi. Znamy się od wielu lat, przygotowywał mi już silniki, a teraz współpracę zacieśniamy jeszcze bardziej – podsumowuje Thomse
fot. Paweł Wilczyński
- Klasyfikacja Grand Prix 2026. Zmarzlik powiększa przewagę!
- Żużel. Grand Prix Szwecji 2026. Thomsen zaskoczył! Zmarzlika w finale
- Żużel. Kwalifikacje SGP Szwecji dla Patryka Dudka! Zmarzlik drugi
- Żużel. SGP4 Malilla 2026. Wyniki i klasyfikacja turnieju
- Żużel. Tai Woffinden kończy karierę. Wzruszył cały świat
