Żużel - Best Speedway Tv

70 Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego: Znamy kolejnych uczestników | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
70 Turniej o Łańcuch Herbowy

70 Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego: Znamy kolejnych uczestników

70 Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego: Znamy kolejnych uczestników

70 Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego zbliża się wielkimi krokami. Dziś organizatorzy turnieju podali nazwiska kolejnych zawodników, którzy wystąpią na torze w Ostrowie.

70 Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego odbędzie się niedzielę, 9 października na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Już wiemy, że w turnieju na pewno wystąpią Tobiasz Musielak, Matias Nielsen, Jakub Krawczyk, Tomasz Gapiński i Bartosz Smektała. Ostatnie dwie edycje Turniejów o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego odbyły się w czasach pandemicznych w obsadzie juniorskiej. W sezonie 2020 wygrał Sebastian Szostak, a przed rokiem Wiktor Przyjemski, który przeszedł do historii jako najmłodszy triumfator tego prestiżowego turnieju.

Jak zapewniają organizatorzy, w tegorocznym 70 Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego będzie mieszanka juniorów, w tym także wychowanków TŻ Ostrovia, ale także zawodników bardziej doświadczonych i utytułowanych, którzy ścigali się w PGE Ekstralidze. Bartosz Smektała, to jeden z tych zawodników, którzy mieli już okazję nie tylko wystartować w turnieju, ale nawet stanąć na podium. W 2018 roku podczas 66 Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego zajął on trzecie miejsce. Wygrał wówczas Grzegorz Walasek przed Bjarne Pedersenem.

Przed rozpoczęciem turnieju zawodnicy będą dostępni dla kibiców. Będzie możliwość zrobienia sobie zdjęć, zdobycia autografów i zobaczenia trofeów, które w tym roku wywalczyli żużlowcy Arged Malesy Ostrów.

Informacja za TŻ Ostrovia

Fot. TŻ Ostrovia

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×