Żużel - Best Speedway Tv

Żużlowiec ROW-u Rybnik z kontraktem na wyspach Brytyjskich | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużlowiec ROW-u Rybnik z kontraktem na wyspach Brytyjskich

Żużlowiec

Żużlowiec ROW-u Rybnik z kontraktem na wyspach Brytyjskich

Peterborough Panthers na swoich mediach społecznościowych ogłosiło nowego zawodnika, którym jest Patryk Wojdyło. Indywidualny mistrz Argentyny zastąpi w składzie legendę klubu Hansa Andersena.

Żużel. Gdzie obejrzeć Mecz Narodów w Łodzi i Indywidualne Mistrzostwa Polski w Krośnie [Plan Transmisji]

Patryk Wojdyło zostanie kolejnym polskim żużlowcem jeżdżącym w Wielkiej Brytanii i zasili szeregi Peterborough Panthers. “Pantery” zajmują ostatnią pozycję w tabeli z pięcioma punktami na swoim koncie, więc potrzebne były wzmocnienia. Niespodziewanie wybór padł na Patryka Wojdyło, polski żużlowiec zastąpi Hansa Andersena, który jest jednym z najlepszych zawodników w historii klubu, jednak Duńczykowi bardzo daleko do optymalnej dyspozycji na angielskich torach.

Na debiut 24-latek nie będzie długo czekać, ponieważ już w poniedziałek Peterborough zmierzy się na swoim stadionie z Wolverhampton Wolves. Zatrudnienie Wojdyło za Andersena to nie pierwsza zmiana u “Panter” w tym sezonie. Wcześniej po jednym spotkaniu, w którym zanotował upadek zrezygnował z jazdy w Wielkiej Brytanii Nicki Pedersen. W jego miejsce wskoczył Wadim Tarasienko, który tak jak Wojdyło szukał jazdy w innych ligach.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×