Przejdź do treści
Aktualności/Liga Angielska/Ligi Zagraniczne

Żużlowiec ROW-u Rybnik z kontraktem na wyspach Brytyjskich

Żużlowiec
fot. Peterborough Panthers

Autor: Paweł Płóciniak

Żużlowiec ROW-u Rybnik z kontraktem na wyspach Brytyjskich

Peterborough Panthers na swoich mediach społecznościowych ogłosiło nowego zawodnika, którym jest Patryk Wojdyło. Indywidualny mistrz Argentyny zastąpi w składzie legendę klubu Hansa Andersena.

Żużel. Gdzie obejrzeć Mecz Narodów w Łodzi i Indywidualne Mistrzostwa Polski w Krośnie [Plan Transmisji]

Patryk Wojdyło zostanie kolejnym polskim żużlowcem jeżdżącym w Wielkiej Brytanii i zasili szeregi Peterborough Panthers. „Pantery” zajmują ostatnią pozycję w tabeli z pięcioma punktami na swoim koncie, więc potrzebne były wzmocnienia. Niespodziewanie wybór padł na Patryka Wojdyło, polski żużlowiec zastąpi Hansa Andersena, który jest jednym z najlepszych zawodników w historii klubu, jednak Duńczykowi bardzo daleko do optymalnej dyspozycji na angielskich torach.

Na debiut 24-latek nie będzie długo czekać, ponieważ już w poniedziałek Peterborough zmierzy się na swoim stadionie z Wolverhampton Wolves. Zatrudnienie Wojdyło za Andersena to nie pierwsza zmiana u „Panter” w tym sezonie. Wcześniej po jednym spotkaniu, w którym zanotował upadek zrezygnował z jazdy w Wielkiej Brytanii Nicki Pedersen. W jego miejsce wskoczył Wadim Tarasienko, który tak jak Wojdyło szukał jazdy w innych ligach.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *