Żużel - Best Speedway Tv

Żużlowiec operowany po poważnym karambolu na treningu. Zawodnik walczy o życie! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużlowiec operowany po poważnym karambolu na treningu. Zawodnik walczy o życie!

bstv 1536x162 6
Żużlowiec operowany po poważnym karambolu na treningu. Zawodnik walczy o życie! 3

Żużlowiec operowany po poważnym karambolu na treningu. Zawodnik walczy o życie!

Mrożące krew w żyłach wieści w wtorkowy wieczór napłynęły z Grudziądza, gdzie gościnnie trenowała 7R Stolaro Stal Rzeszów.Andrij Karpow podczas treningu zaliczył opłakany w skutkach upadek po którym w trybie natychmiastowym trafił na stół operacyjny.

Operacja ukraińskiego zawodnika zakończyła się chwila przed godziną 22, stan żużlowca określany dale jest jako krytyczny. Podczas wczorajszego treningu jadący na trzeciej pozycji Karpow, na wyjściu z łuku uderzył w takie miejsce gdzie nie ma już dmuchanej bandy. Zaraz po upadku żużlowiec był przytomny. Jednak dzięki bardzo szybkiej i zorganizowanej reakcji drużyny GKM Grudziądz S.A. zawodnik natychmiast przeszedł wszystkie niezbędne badania, po których zażądano natychmiastowej operacji gdyż stan zawodnika był na tyle poważny gdyż krwotok wewnętrzny zagrażał jego życiu. Jak udało nam się ustalić, Karpow ma złamanych dziewięć żeber i pęknięte płuco.”Na szczęście jest po udanej operacji, jednak cały czas pozostaje w śpiączce farmakologicznej. Stan Andrieja jest ciężki. Przebywa na oddziale intensywnej terapii, zatamowano krwawienie” – informuje 7R Stolaro Stal Rzeszów.

My, życzymy sympatycznemu zawodnikowi by wygrał ten wyścig i wrócił do zdrowia jak najszybciej

Fot. Sonia Kaps

Reklamy
bst2 2
Żużlowiec operowany po poważnym karambolu na treningu. Zawodnik walczy o życie! 4

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×