Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Żużlowcy Stali Rzeszów na zgrupowaniu. Grają „w Małysza”

żużel
Fot. Jakub Malec

Autor: Jakub Bielak

Żużel. Żużlowcy Stali Rzeszów na zgrupowaniu. Grają „w Małysza”

Okres zimowy to dla wielu żuzlowych drużyn pora na zgrupowania. Część z nich wyjeżdża w pierwszych dniach nowego roku. Tak jest w przypadku Texom Stali Rzeszów. Zawodnicy tej ekipy przebywają w Szczyrku już od trzech dni i budują team spirit na sezon 2024.

Rzeszowanie udali się na zimowe zgrupowanie do Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku. Żużlowcy beniaminka Speedway 2. Ekstraligi spędzili parę dni w górach, a ich wspólny czas ma zakończyć prezentacja drużyny, która zaplanowana jest na piątkowy wieczór. Na wyjazd wybrał się sam Nicki Pedersen. Duńczyk zresztą znany jest z tego, że ciężko trenuje w zimie, więc nie ma w tym nic dziwnego, że przyjechał także potrenować, a także pointegrować się z nową drużyną.

Zawodnicy z Rzeszowa odkopali wielu kibicom wspomnienia z dzieciństwa. Na mediach społecznościowych klubu zamieszczono bowiem materiały z rozgrywki w popularnej u progu XXI wiku gry Deluxe Ski Jump 2. Jest to prosta animacja skoków narciarskich, która w pewnym momencie zawładnęła całą Polską. Niektórzy do tej pory instalują odpowiednie oprogramowania na swoje komputery, które pozwalają włączyć grę stworzoną ponad 20 lat temu. Żużlowcy po wirtualnej rozgrywce pojawili się również niedaleko prawdziwej skoczni narciarskiej w Szczyrku, jednak poprzestali jedynie na zrobieniu wspólnego zdjęcia pod obiektem.

418398105 2663217223828955 523779519788258739 n 1
Fot. H69Speedway/Instagram
STal 11
Fot. Jakub Malec

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *