Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Znacząca zwyżka formy u Jaimona Lidseya „Jestem pewien, że stać mnie na kolejne dobre występy”

Żużel Lidsey
Fot. Czarny Productions

Autor: Kamil Tokarczyk

Żużel. Znacząca zwyżka formy u Jaimona Lidseya „Jestem pewien, że stać mnie na kolejne dobre występy”

Początek sezonu w wykonaniu Jaimona Lidsey’a nie była najlepszy, jednak ostatnie występy kiedy jego drużyna musi sobie radzić w osłabieniu, wyglądają już znacznie lepiej, w dwóch ostatnich spotkaniach przeciwko Tauron Włókniarzowi Częstochowa oraz Platinum Motorowi Lublin, Australijczyk zdobywał po trzynaście punktów i był zdecydowanym liderem Fogo Unii Leszno.

Znamy awizowane składy na zaległy mecz PGE Ekstraligi w Krośnie

 Wiadomo, że nie jest łatwo się zmotywować, ale każdy mecz w PGE Ekstralidze jest trudny i z każdym chcesz się ścigać jak najlepiej. Musimy wykonywać swoją pracę i zawsze staramy się wyciskać maksimum, nieważne kto jest naszym rywalem. Bez trzech liderów jest ciężko ścigać się z tak mocną ekipą, jak Platinum Motor Lublin, ale ostatnio udaje nam się pokazać mimo wszystko dobrą formę. Tak było w Częstochowie, a także w domowych meczach z ebut.pl Stalą Gorzów i lublinianami. -powiedział Lidsey w rozmowie z PGE Ekstraligą.

Przebudzenie i powrót do formy Australijczyka, może być dla niego ważny w kontekście ewentualnego zatrudnienia na przyszły sezon, jak dobrze wiemy Jaimon Lidsey w tym sezonie po raz ostatni będzie miał możliwość startów jak zawodnik do lat 24 i jego przyszłość w Fogo Unii Leszno nie jest tak klarowana, choć takie występy jak przeciwko Motorowi z pewnością mogą mu tylko pomóc:

W przyszłym sezonie nie będę już zawodnikiem do lat 24, ale ścigałem się w PGE Ekstralidze jeszcze przed pojawieniem się tych przepisów. Jestem pewien, że stać mnie na kolejne dobre i solidne występy. Zobaczymy, co się wydarzy. Fantastycznie czuję się w Lesznie i teraz naszym celem jest zakończenie sezonu w dobrym stylu, ale nigdy nie wiadomo, co przyniesie nowy rok. – zakończył zawodnik Fogo Unii Leszno.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *