Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Żużel. Wzmocnienie Kolejarza Opole tuż przed pierwszym meczem

żużel
Fot. Roman Biliński

Autor: Jakub Bielak

Żużel. Wzmocnienie Kolejarza Opole tuż przed pierwszym meczem

Kolejarz Opole w sobotę, 30 marca rozpocznie sezon Krajowej Ligi Żużlowej wyjazdowym starciem z Polonią Piła. W wieczór poprzedzający spotkanie klub z Opola poinformował o wzmocnieniu drużyny. Nie mówimy jednak w tym przypadku o zawodniku.

Okazuje się, że opolanie wzmocnili sztab szkoleniowy. Nowym menadżerem zespołu został znany i ceniony w środowisku Jarosław Dymek.

Tuż przed startem sezonu wzmacniamy sztab szkoleniowy. Nowym menadżerem drużyny został Jarosław Dymek. Jarosław Dymek współpracował z naszym klubem w 2019 roku. W naszym klubie zasłynął znajomością przepisu, którego nie pamiętał nawet sędzia spotkania, który ostatecznie musiał skonsultować decyzję z jury zawodów. Miało to miejsce podczas meczu Play-off na torze w Poznaniu. Niezmiennie trenerem drużyny pozostaje Marcin Sekula” – poinformował klub za pośrednictwem Facebooka.

Menadżer jeszcze w zeszłym roku pracował w Tauron Włókniarzu Częstochowa, jednak przed nowym sezonem pod Jasną Górą zdecydowano się na znaczne odświeżenie sztabu szkoleniowego. Dymek wobec tego pozostawał w świecie żużla bezrobotny. Jest to mała niespodzianka, że ostatecznie wylądował on w jednym z klubów Krajowej Ligi Żużlowej, a więc na najniższym szczeblu rozgrywkowym.

Spotkanie pomiędzy Polonią Piła a Kolejarzem Opole rozpocznie się w Wielką Sobotę o godzinie 15:00. Będzie to otwarcie sezonu KLŻ.

opolee
Fot. Roman Biliński
opole zuzel
Fot. Roman Biliński

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *