Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Gdańszczanie nadal bez Michaela Jepsena Jensena. Zdunek Wybrzeże Gdańsk podejmie na własnym torze Trans MF Landshut Devils. [ZAPOWIEDŹ] | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Gdańszczanie nadal bez Michaela Jepsena Jensena. Zdunek Wybrzeże Gdańsk podejmie na własnym torze Trans MF Landshut Devils. [ZAPOWIEDŹ]

gdańsku

Żużel. Gdańszczanie nadal bez Michaela Jepsena Jensena. Zdunek Wybrzeże Gdańsk podejmie na własnym torze Trans MF Landshut Devils. [ZAPOWIEDŹ]

Przed nami 6. kolejka 1. Ligi Żużlowej. Już o godzinie 14:00 do Gdańska przyjedzie niemiecka drużyna Trans MF Landshut Devils. Oba zespoły sezon rozpoczęły nie najlepiej, ponieważ Zdunek Wybrzeże Gdańsk znajduje się na piątym miejscu w tabeli 1. Ligi, natomiast Landshut Devils zajmuje siódmą pozycję.

Gdzie żużel w telewizji w niedzielę? Plan transmisji

Drużyna z Gdańska w czterech meczach zainkasowała 4 punkty. Pod nieobecnością Michaela Jepsena Jensena, liderem Wybrzeża stał się Nicolai Klindt. Duńczyk w spotkaniu z ROWem Rybnik spisał się fenomenalnie, zdobywając aż 16 punktów z bonusem. W ostateczności gdańszczanie przegrali 46:43, lecz duński żużlowiec po zakończonym meczu był zadowolony.

Myślę, że zaprezentowaliśmy się naprawdę dobrze. Przegrywamy, ale w żadnym momencie się nie poddaliśmy. Walczyliśmy do samego końca. Możemy sobie tylko wyobrazić, co by było, gdyby był z nami Michael Jepsen Jensen. Jako zespół możemy być dumni z tego, co pokazaliśmy. ROW na papierze ma bardzo mocny skład. – powiedział Nicolai Klindt po spotkaniu z ROWem Rybnik. Przed meczem z Trans MF Landshut Devils w ekipie Eryka Jóźwiaka doszło do kilku zmian. Miejscami zamienieni zostali Norbert Kościuch, Mads Hansen i Daniel Kaczmarek.

Trans MF Landshut Devils w pięciu spotkaniach zdobyło tylko 2 “oczka”. W swoim ostatnim występie zawodnicy z Landshut po wyrównanym meczu przegrali u siebie z Enea Falubazem Zielona Góra 46:44. W barwach gospodarzy kapitalnie pojechał Dimitri Berge, który zdobył łącznie 16 punktów. Przypomnijmy, iż Francuz awansował do cyklu SEC, więc żużlowiec Landshut Devils jest w świetnej formie i na pewno będzie chciał to udowodnić w jutrzejszym spotkaniu. Kibice liczą również na dobry występ Kima Nilssona. Szwedzki żużlowiec bardzo dobrze zna tor w Gdańsku, ponieważ niegdyś jeździł w Wybrzeżu.

Początek meczu Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Trans MF Landshut Devils zaplanowano na godzinę 14:00. Transmisja z tego starcia dostępna będzie na platformie Canal+ online.

Awizowane składy:

Reklamy


Trans MF Landshut Devils:
1. Kai Huckenbeck
2. Martin Smolinski
3. Marius Hillebrand
4. Kim Nilsson
5. Dimitri Berge
6. Norick Bloedorn
7. Erik Bachhuber

Zdunek Wybrzeże Gdańsk:
9. Norbert Kościuch
10. Mads Hansen
11. Daniel Kaczmarek
12.
13. Nicolai Klindt
14. Seweryn Orgacki
15. Miłosz Wysocki

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×