Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. W Lublinie nie chcą powtórki z zeszłego sezonu. Przeanalizowali pamiętną porażkę

Żużel
Fot. Platinum Motor Lublin Facebook

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. W Lublinie nie chcą powtórki z zeszłego sezonu. Przeanalizowali pamiętną porażkę

Sezon PGE Ekstraligi zbliża się coraz bardziej, a wiele drużyn intensywnie przygotowuje się do rozgrywek. Zawodnicy Platinum Motoru Lublin postanowili skorzystać z okresu przed treningami na torze, aby razem spędzić czas na zgrupowaniu. Obecnie przebywają w słonecznej Hiszpanii, gdzie nie tylko trenują, ale również integrują się poprzez różne aktywności.

Wczoraj drużyna skupiła się na analizie zeszłorocznej porażki z Grudziądzem. Motor Lublin, będący wówczas zdecydowanym faworytem, niespodziewanie przegrał z Gołębiami, które nie prezentowały najlepszej formy. Mecz zakończył się wynikiem 34:56, a Lublinianie stracili punkt bonusowy. To było coś nieoczekiwanego, zwłaszcza po pierwszym starciu obu drużyn, gdzie wydawało się, że zwycięstwo jest niemal pewne.

Nikt w Lublinie nie chce powtórki zeszłorocznego scenariusza. Zwłaszcza, że Koziołki już w pierwszym spotkaniu sezonu PGE Ekstraligi zmierzą się z Grudziądzem. Drużynie zależy na silnym startcie, a wspólna analiza porażki z poprzedniego roku ma pomóc w uniknięciu podobnych błędów. Dodatkowo, ma wpłynąć na zgranie całej ekipy. Drużyna jest zdecydowanym faworytem, więc wszyscy starają się jak najlepiej przygotować do nadchodzących rozgrywek.

20230630 DSC08201
Fot. Kazimierz Kożuch
Żużel
Fot. Kazimierz Kożuch

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *