Przejdź do treści
Aktualności/Gdzie oglądać żużel

Żużel. Transmisje PGE Ekstraliga. LIVE z Częstochowy i Grudziądza

transmisje pge ekstraliga
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Jakub Bielak

Żużel. Transmisje PGE Ekstraliga. LIVE z Częstochowy i Grudziądza

W piątek, 5 lipca odbędą się dwa spotkania PGE Ekstraligi. Krono-Plast Włókniarz Częstochowa podejmie na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów, a potem niezwykle ważny pojedynek w kontekście walki o utrzymanie czeka ZOOleszcz GKM Grudziądz, którego rywalem będzie wrocławska Betard Sparta. Gdzie śledzić żużel na żywo w piątkowy wieczór?

Pojedynek częstochowsko-gorzowski zapowiada się znakomicie. Gospodarze złapali w ostatnich tygodniach wiatr w żagle, jednak ostatni mecz ligowy we Wrocławiu nie potoczył się po ich myśli. Piątkowy mecz przed własną publicznością będzie idealną okazją do rehabilitacji. Gorzowianie jednak od lat zawsze dobrze radzą sobie pod Jasną Górą. Emocje będą więc gwarantowane. Relację na żywo przeprowadzi nasz portal, a dostępna jest ona pod tym linkiem. Start do pierwszego biegu o 18:00.

Drugie piątkowe spotkanie będzie miało jeszcze większy ciężar gatunkowy. ZOOleszcz GKM Grudziądz walczy o utrzymanie w PGE Ekstralidze i potrzebny im jest każdy możliwy punkt. Na ich teren przyjeżdża jednak wicemistrz Polski z Wrocławia. W składzie gości brakuje Taia Woffindena, ale swoją życiową szansę w jego miejsce otrzyma Francis Gusts. Łotysz będzie walczył o każdy centymetr toru, a gospodarzom na pewno nie będzie łatwo. Relacja z meczu odbędzie się tutaj. Pierwszy bieg o 20:30.

Piątek, 05.07.2024:

PGE Ekstraliga:
• 18:00 – Krono-Plast Włókniarz Częstochowa – ebut.pl Stal Gorzów
• 20:30 – ZOOleszcz GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław

448892856 1091012185965944 3301996001658462921 n
Fot. Emilia Hamerska-Lengas
Martin Vaculik
Fot. Paweł Wilczyński

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *