Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Tai Woffinden „Cokolwiek przyniesie przyszłość, zawsze będę kochał ten klub”

Żużel
Fot. Arkadiusz Siwek

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Tai Woffinden „Cokolwiek przyniesie przyszłość, zawsze będę kochał ten klub”

Dużo w ostatnim czasie mówi się o przyszłości Taia Woffindena w składzie Sparty Wrocław na przyszły sezon. Co prawda Brytyjczyk ma jeszcze ważny kontrakt w przyszłym roku, ale w obliczu jego formy i tego, że Daniel Bewley nie będzie już zawodnikiem U-24, dużo się mówi o odejściu Taia z wrocławskiej drużyny.

Piotr Baron przed meczem z ZOOleszcz GKM Grudziądz “zrobimy wszystko, żeby ten mecz wygrać”

Po meczu w Częstochowie legenda Sparty wrzuciła wideo z sektorem kibiców z Wrocławia, dodając do tego podpis, że cokolwiek będzie w przyszłości, nie zmieni to, że klub z Wrocławia będzie w jego sercu.

„Whatever the future holds I will always love this club” (Cokolwiek przyniesie przyszłość, zawsze będę kochał ten klub) – napisał ma swoim Instagramie Tai Woffinden.

Takie słowa mogą sugerować, że Woffinden, który reprezentuje barwy „Spartan” od 11 lat, opuści drużynę po sezonie, zgodnie ze spekulacjami wielu osób związanych z żużlem, ustępując tym samym miejsca dla nowego zawodnika U-24, którym prawdopodobnie będzie Bartłomiej Kowalski.

O Brytyjczyku już mówi się w kontekście drużyn z Leszna, Torunia, a także potencjalnego beniaminka PGE Ekstraligi w sezonie 2024 – Zielonej Góry.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *