Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Tai Woffinden "Cokolwiek przyniesie przyszłość, zawsze będę kochał ten klub" | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Tai Woffinden “Cokolwiek przyniesie przyszłość, zawsze będę kochał ten klub”

Żużel

Żużel. Tai Woffinden “Cokolwiek przyniesie przyszłość, zawsze będę kochał ten klub”

Dużo w ostatnim czasie mówi się o przyszłości Taia Woffindena w składzie Sparty Wrocław na przyszły sezon. Co prawda Brytyjczyk ma jeszcze ważny kontrakt w przyszłym roku, ale w obliczu jego formy i tego, że Daniel Bewley nie będzie już zawodnikiem U-24, dużo się mówi o odejściu Taia z wrocławskiej drużyny.

Piotr Baron przed meczem z ZOOleszcz GKM Grudziądz “zrobimy wszystko, żeby ten mecz wygrać”

Po meczu w Częstochowie legenda Sparty wrzuciła wideo z sektorem kibiców z Wrocławia, dodając do tego podpis, że cokolwiek będzie w przyszłości, nie zmieni to, że klub z Wrocławia będzie w jego sercu.

“Whatever the future holds I will always love this club” (Cokolwiek przyniesie przyszłość, zawsze będę kochał ten klub) – napisał ma swoim Instagramie Tai Woffinden.

Takie słowa mogą sugerować, że Woffinden, który reprezentuje barwy “Spartan” od 11 lat, opuści drużynę po sezonie, zgodnie ze spekulacjami wielu osób związanych z żużlem, ustępując tym samym miejsca dla nowego zawodnika U-24, którym prawdopodobnie będzie Bartłomiej Kowalski.

O Brytyjczyku już mówi się w kontekście drużyn z Leszna, Torunia, a także potencjalnego beniaminka PGE Ekstraligi w sezonie 2024 – Zielonej Góry.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Reklamy

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×