Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Znamy składy na drugi z zaległy spotkań Metalkas 2. Ekstraligi. Tak we wtorek pojadą ROW ze Stalą

Żużel
Fot. Jakub Malec

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Znamy składy na drugi z zaległy spotkań Metalkas 2. Ekstraligi. Tak we wtorek pojadą ROW ze Stalą

W nadchodzących dniach będziemy świadkami emocji żużlowych również w ciągu tygodnia. Wszystko za sprawą zaległych spotkań, które odbędą się we wtorek. Jednym z nich jest rywalizacja Innpro ROW-u Rybnik z Texom Stalą Rzeszów. Pierwotnie mecz ten miał odbyć się przed tygodniem, ale na przeszkodzie ku temu stanęła pogoda. Dzisiaj z kolei poznaliśmy awizowane zestawienia na to starcie.

Oba zespoły mają za sobą po jednym spotkaniu w Metalkas 2. Ekstralidze. Na inaugurację Innpro ROW Rybnik pokonał na wyjeździe #OrzechowaOsada PSŻ Poznań, natomiast Texom Stal Rzeszów zwyciężyła u siebie z H.Skrzydlewska Orłem Łódź. W ten weekend oba zespoły pojadą w kolejnych meczach. Rybniczanie u siebie podejmą Arged Malesę Ostrów Wielkopolski, a Texom Stal Rzeszów również na swoim domowym obiekcie powalczy z Cellfast Wilkami Krosno.

Szkoleniowiec Innpro ROW-u Rybnik nie zdecydował się na zmiany względem zestawienia, w jakim dzisiaj oglądamy „Rekiny” w spotkaniu z ostrowską drużyną. W obozie rzeszowskim Paweł Piskorz postawił zaś na zmiany w numerach startowych zawodników oraz w formacji młodzieżowej. Miejscami zamienieni zostali bowiem Krystian Pieszczek i Nicki Pedersen. Prócz tego uwagę zwraca również powracający po kontuzji Jakub Poczta.

INNPRO ROW Rybnik

9. Rohan Tungate
10. Brady Kurtz
11. Jakub Jamróg
12. Norick Bloedorn
13. Grzegorz Walasek
14. Maksym Borowiak
15. Kacper Tkocz
16.

TEXOM Stal Rzeszów

1. Marcin Nowak
2. Krystian Pieszczek
3. Jacob Thorssell
4. Jesper Knudsen
5. Nicki Pedersen
6. Konrad Mikłoś
7. Jakub Poczta
8.
Żużel
Fot. Jakub Malec
ROW Rybnik
Fot. Paweł Wilczyński

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *