Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Poznaliśmy awizowane składy na zaległy mecz w Łodzi

Żużel
Fot. Sandra Rejzner

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Poznaliśmy awizowane składy na zaległy mecz w Łodzi

W ubiegłą sobotę nie odbyły się dwa starcia Metalkas 2. Ekstraligi. Mecze w Rybniku i Łodzi zostały odwołane ze względu na pogodę, jaka wtedy panowała w naszym kraju. W ciągu tygodnia poznaliśmy nowy termin, a drużyny zmierzą się we wtorek. Wtedy to H.Skrzydlewska Orzeł Łódź podejmie u siebie #OrzechowaOsada PSŻ Poznań. Starcie to będzie arcyważne w kontekście walki o utrzymanie. Dzisiaj poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie.

Obie drużyny w pierwszych meczach tego sezonu ligowego notowały porażki. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź zanotował bardzo bolesną porażkę w Rzeszowie, kiedy na inaugurację Texom Stal Rzeszów pokonała ich wynikiem 54:36. Z kolei #OrzechowaOsada PSŻ Poznań w pierwszym spotkaniu Metalkas 2. Ekstraligi przegrali u siebie po emocjonującym spotkaniu z ROW-em Rybnik. Wtorkowy mecz będzie bardzo ważny dla obu ekip, gdyż wpłynie on na walkę o pozostanie na drugim poziomie rozgrywkowym.

W awizowanym składzie drużyny Orła Łódź mamy zmiany względem tego, jak ustawieni będą w jutrzejszym starciu z Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Maciej Jąder zdecydował się na odstawienie od składu Oskara Polisa, którego zastąpi wracający do składu Luke Becker. Z kolei w drużynie z Poznania zgłoszony został Michael Jepsen Jensen. Duńczyka nie zobaczymy w dzisiejszym starciu „Skorpionów”, jednak sztab szkoleniowy zdecydował się na wystawienie go do wtorkowej rywalizacji.

H.SKRZYDLEWSKA Orzeł Łódź

9. Luke Becker
10. Daniel Kaczmarek
11. Tomasz Gapiński
12. Benjamin Basso
13. Oliver Berntzon
14. Aleksander Grygolec
15. Mateusz Bartkowiak
16.

#ORZECHOWAOSADA PSŻ Poznań

1. Michael Jepsen Jensen
2. Szymon Szlauderbach
3. Ryan Douglas
4. Mateusz Dul
5. Aleksandr Łoktajew
6. Kacper Grzelak
7. Kacper Teska
8.
PSZ wybrzeze 2023 2
Fot. Sandra Rejzner
436353113 1108400873533326 3799076805815460424 n
Fot. Jakub Malec

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *