Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Przyjemski dementuje plotki transferowe na swój temat "Redaktorzy są na razie w grubym błędzie" | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Przyjemski dementuje plotki transferowe na swój temat “Redaktorzy są na razie w grubym błędzie”

Przyjemskiego

Żużel. Przyjemski dementuje plotki transferowe na swój temat “Redaktorzy są na razie w grubym błędzie”

W ostatnim czasie pojawia się dużo plotek, jakoby wychowanek Polonii Bydgoszcz, Wiktor Przyjemski, miał już znaleziony klub na nowy sezon. Sporo mówiło się w kontekście transferu 18-latka do Stali Gorzów, z która miał już porozumieć odnośnie jego kontraktu na rok 2024. Samo otoczenie zawodnika mówiło, że jeśli bydgoszczanie nie awansują do PGE Ekstraligi, to junior odejdzie.

Andrzej Lebiediew ostro o decyzji sędziego “Nie wiem jak on to zobaczył”

Podczas sobotniego meczu Polonii Bydgoszcz, kiedy to mierzyli się oni z drużyną ROW-u Rybnik, Przyjemski został zapytany o to, czy nie rozpraszają go sprawy transferowe i związane z nim plotki. Utalentowany młodzieżowiec odpowiedział, że dziennikarze, spekulujący na temat jego przyszłości, są, póki co w dużym błędzie. 18-latek powiedział też, że nie przejmuje się tym, ponieważ jest zawodnikiem Polonii Bydgoszcz i skupia się na obecnym sezonie, a nie na tym, jakie barwy będzie reprezentował w przyszłym.

“Nie raczej tam gdzieś wszyscy panowie, co tam piszą, redaktorzy są na razie w grubym błędzie, co tu dużo mówić, nie przejmuję się tym, bo jestem teraz w Polonii, dzisiaj mamy mecz i skupiam się na tym, co dzisiaj jest, za tydzień, czy dwa, a nie to, co będzie w przyszłym sezonie” – mówił w wywiadzie dla Canal+ Wiktor Przyjemski.

Przyjemski jest jednym z najlepszych polskich młodzieżowców i największych talentów, jakie obecnie w Polsce mamy. Nic dziwnego, że chce on jeździć w najwyższej klasie rozgrywkowej, co na pewno uczyniłoby go lepszym zawodnikiem. Do którego klubu trafi 18-latek, czy może zostanie w Polonii? Tego dowiemy się w dalszej części sezonu.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×