Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Poznaliśmy zastępstwo za kontuzjowanego Dominika Kuberę w 1. rundzie SEC w Częstochowie | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Poznaliśmy zastępstwo za kontuzjowanego Dominika Kuberę w 1. rundzie SEC w Częstochowie

Żużel

Żużel. Poznaliśmy zastępstwo za kontuzjowanego Dominika Kuberę w 1. rundzie SEC w Częstochowie

Zawodnik Platinium Motor Lublin nabawił się kontuzji przed kwalifikacjami do Grand Prix w Warszawie. Nadal Dominik Kubera nie jest w pełni sprawny, aby móc wrócić do ścigania. W ostatniej chwili organizatorzy znaleźli zastępstwo na zawody Mistrzostw Europy w Częstochowie.

Gdzie i kiedy żużel? Żużlowy Plan Tygodnia w BsTV (15 -23.06.2023)

W miejsce Dominika Kubery do stawki SEC wskoczył Timo Lahti. Organizatorzy przekazali, że Fin wystartuje w Częstochowie pod numerem 10.

obraz 2023 06 15 135933240
Żużel. Poznaliśmy zastępstwo za kontuzjowanego Dominika Kuberę w 1. rundzie SEC w Częstochowie 2

Źródło: Tauron Speedway Euro Championship/Instagram

W poprzednim sezonie zwycięzcą SEC został Duńczyk Leon Madsen. Na podium nie zabrakło reprezentanta Polski Janusza Kołodzieja, a na trzecim miejscu stanął Mikkel Michelsen. Dominik Kubera zajął 5 miejsce w klasyfikacji generalnej. Niestety Polakowi nie uda się poprawić swojego wyniku poprzez kontuzję.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×