Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Żużel. Poznaliśmy datę hitu czwartej kolejki Krajowej Ligi Żużlowej w Gnieźnie. Czeka nas mecz w środku tygodnia

Żużel
Fot. Sonia Kaps

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Poznaliśmy datę hitu czwartej kolejki Krajowej Ligi Żużlowej w Gnieźnie. Czeka nas mecz w środku tygodnia

Już w najbliższą niedzielę będziemy świadkami kolejnych rozstrzygnięć w rozgrywkach Krajowej Ligi Żużlowej. Odbędą się dwa spotkania Optibet Lokomotiv Daugavpils podejmie u siebie Polonię Piła, natomiast Unia Tarnów zmierzy się z OK Kolejarzem Opole. Dzisiaj poznaliśmy również termin trzeciego meczu czwartej kolejki tych zmagań.

Pierwotnie poznaliśmy godziny rozgrywania dwóch wcześniej wymienionych meczów. Odwołane zaś zostało telewizyjne starcie w Gnieźnie pomiędzy miejscowym Ultrapur Startem a Trans MF Landshut Devils. Nie było wiadomo, kiedy ma ono zostać rozegrane. Dzisiaj władze ligi poinformowały, że będziemy jego świadkami już za nieco ponad tydzień. Zaplanowane zostało ono bowiem na środę 22 maja. Rozpocząć ma się ono o godzinie 19:00, a transmisję kibice obejrzą na antenie Canal+Sport 5.

Samo spotkanie zapowiada się bardzo dobrze, gdyż obie drużyny należą do mocnych i zajmują dwa pierwsze miejsca w tabeli. Start Gniezno ma za sobą dwa zwycięstwa i jedną porażkę w wyjazdowym meczu z Lokomotivem. Z kolei Landshut Devils ma na swoim koncie komplet zwycięstw po dwóch domowych starciach.

434332929 10228886433719933 6211014399851552733 n
Fot. Paweł Wilczyński
Żużel
Fot. Sandra Rejzner

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *