Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Jaki jest powód świetnej dyspozycji Kacpra Łobodzińskiego? Zawodnik odpowiada | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Jaki jest powód świetnej dyspozycji Kacpra Łobodzińskiego? Zawodnik odpowiada

Żużel

Żużel. Jaki jest powód świetnej dyspozycji Kacpra Łobodzińskiego? Zawodnik odpowiada

Ostatnie mecze PGE Ekstraligi w wykonaniu GKM-u Grudziądz są bardzo udane. Szczególnie w drużynie “Gołębi” wyróżnia się formacja młodzieżowa, a szczególnie Kacper Łobodziński. 2 poprzednie spotkania przyniosły ogromną poprawę w jeździe i wynikach 20-latka.

Żużel. Walka o utrzymanie trwa. Znamy awizowane składy na piątkowy hit

W materiale na kanale Youtube PGE Ekstraligi Łobodziński wypowiedział się na temat swojej świetnej dyspozycji. Młodzieżowiec powiedział, że powodem jego fantastycznej formy jest ilość zawodów, w jakich bierze ostatnimi czasy udział, co wiąże się ze wzrostem pewności siebie podczas jazdy, a także ciężka praca jego i całej drużyny.

“W ostatnim czasie jest po prostu dużo zawodów, dużo jazdy i myślę, że głównie dużo jazdy, przez co jest taka pewność siebie na motocyklu większa i myślę, że to jest główny czynnik, który na to wpływa, też nasza ciężka praca” – mówił w materiale na kanale Youtube PGE Ekstraligi Kacper Łobodziński.

Zawodnik wypowiedział się również na temat Adriana Gomólskiego, który jest w jego teamie. Mówił, że były żużlowiec służy swoim doświadczeniem i rozumie go dobrze przez to, że sam jeździł na żużlu, ale również potrafi podpowiedzieć odnośnie sprzętu i jego obecność dodaję dużo dobrego.

“Służy swoim doświadczeniem, bo sam był zawodnikiem i rozumie mnie też, co czuję. Umie podpowiedzieć coś odnośnie sprzętu, więc jest to pozytywna postać w moim teamie i na pewno to jest wartość dodana” – powiedział 20-latek.

Ten sezon jest przełomowy dla GKM-u Grudziądz, jeśli chodzi o młodzieżowców. Do tej pory ta formacja była piętą achillesową “Gołębi”. W tym roku tę formację tworzą Kacper Pludra, który od początku jedzie na dobrym poziomie, Kacper Łobodziński i Wiktor Rafalski. Z tych dwóch zawodników to 20-latek jest jednak na wyższym poziomie i ostatnio notuje bardzo dobre występy. Czy zwyżkowa forma juniorów grudziądzan przyniesie im upragnione play-offy? Przekonamy się za kilka tygodni.

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×