Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Jaki jest powód świetnej dyspozycji Kacpra Łobodzińskiego? Zawodnik odpowiada

Żużel
Fot. Michał Szmyd

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Jaki jest powód świetnej dyspozycji Kacpra Łobodzińskiego? Zawodnik odpowiada

Ostatnie mecze PGE Ekstraligi w wykonaniu GKM-u Grudziądz są bardzo udane. Szczególnie w drużynie „Gołębi” wyróżnia się formacja młodzieżowa, a szczególnie Kacper Łobodziński. 2 poprzednie spotkania przyniosły ogromną poprawę w jeździe i wynikach 20-latka.

Żużel. Walka o utrzymanie trwa. Znamy awizowane składy na piątkowy hit

W materiale na kanale Youtube PGE Ekstraligi Łobodziński wypowiedział się na temat swojej świetnej dyspozycji. Młodzieżowiec powiedział, że powodem jego fantastycznej formy jest ilość zawodów, w jakich bierze ostatnimi czasy udział, co wiąże się ze wzrostem pewności siebie podczas jazdy, a także ciężka praca jego i całej drużyny.

„W ostatnim czasie jest po prostu dużo zawodów, dużo jazdy i myślę, że głównie dużo jazdy, przez co jest taka pewność siebie na motocyklu większa i myślę, że to jest główny czynnik, który na to wpływa, też nasza ciężka praca” – mówił w materiale na kanale Youtube PGE Ekstraligi Kacper Łobodziński.

Zawodnik wypowiedział się również na temat Adriana Gomólskiego, który jest w jego teamie. Mówił, że były żużlowiec służy swoim doświadczeniem i rozumie go dobrze przez to, że sam jeździł na żużlu, ale również potrafi podpowiedzieć odnośnie sprzętu i jego obecność dodaję dużo dobrego.

„Służy swoim doświadczeniem, bo sam był zawodnikiem i rozumie mnie też, co czuję. Umie podpowiedzieć coś odnośnie sprzętu, więc jest to pozytywna postać w moim teamie i na pewno to jest wartość dodana” – powiedział 20-latek.

Ten sezon jest przełomowy dla GKM-u Grudziądz, jeśli chodzi o młodzieżowców. Do tej pory ta formacja była piętą achillesową „Gołębi”. W tym roku tę formację tworzą Kacper Pludra, który od początku jedzie na dobrym poziomie, Kacper Łobodziński i Wiktor Rafalski. Z tych dwóch zawodników to 20-latek jest jednak na wyższym poziomie i ostatnio notuje bardzo dobre występy. Czy zwyżkowa forma juniorów grudziądzan przyniesie im upragnione play-offy? Przekonamy się za kilka tygodni.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *