Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Hitowy transfer Polonii Bydgoszcz?! Zainteresowani trzykrotnym mistrzem świata!

Żużel
fot. Michał Szmyd/Speedway Canvas

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Hitowy transfer Polonii Bydgoszcz?! Zainteresowani trzykrotnym mistrzem świata!

Polonia Bydgoszcz pewnie weszła do fazy play-off 1 Ligi Żużlowej. O awans będzie jednak ciężko w obliczu formy Falubazu Zielona Góra, który bez porażki ukończył rundę zasadniczą i pewnie zmierza po zwycięstwo na zapleczu PGE Ekstraligi. Kolejnym problemem zespołu z Bydgoszczy jest fakt, że po sezonie odejdzie najlepszy zawodnik całej drużyny, Wiktor Przyjemski. „Gryfy” nie próżnują jednak na rynku transferowym.
Żużel. Znamy już finalistów Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych! [RELACJE]

Według naszych informacji Polonia jest mocno zainteresowana pozyskaniem Nickiego Pedersena, obecnego zawodnika. Problem dla bydgoszczan może stanowić ich konkurent w walce o zwycięstwo w pierwszej lidze, czyli Falubaz Zielona Góra, gdzie Nicki ma porozumienie odnośnie przyszłorocznych startów, w przypadku awansu zielonogórzan do elity. Nic jednak jeszcze nie jest przesądzone, a duński żużlowiec nie wybrał jeszcze przyszłorocznego zespołu.

Polonia z pewnością będzie chciała mocno podziałać z transferami, gdyż chcą oni w końcu upragnionego awansu do elity, na który czekają już sporo czasu. Transfer Nickiego Pedersena pomógłby w walce o wygranie ligi, z racji tego, że na tym poziomie trzykrotny mistrz świata dalej będzie zawodnikiem dającym dużo swojemu zespołowi, pytanie tylko czy Duńczyk będzie chciał zejść do niższej ligi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *