Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Hitowy transfer Polonii Bydgoszcz?! Zainteresowani trzykrotnym mistrzem świata! | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Hitowy transfer Polonii Bydgoszcz?! Zainteresowani trzykrotnym mistrzem świata!

Żużel

Żużel. Hitowy transfer Polonii Bydgoszcz?! Zainteresowani trzykrotnym mistrzem świata!

Polonia Bydgoszcz pewnie weszła do fazy play-off 1 Ligi Żużlowej. O awans będzie jednak ciężko w obliczu formy Falubazu Zielona Góra, który bez porażki ukończył rundę zasadniczą i pewnie zmierza po zwycięstwo na zapleczu PGE Ekstraligi. Kolejnym problemem zespołu z Bydgoszczy jest fakt, że po sezonie odejdzie najlepszy zawodnik całej drużyny, Wiktor Przyjemski. “Gryfy” nie próżnują jednak na rynku transferowym.
Żużel. Znamy już finalistów Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych! [RELACJE]

Według naszych informacji Polonia jest mocno zainteresowana pozyskaniem Nickiego Pedersena, obecnego zawodnika. Problem dla bydgoszczan może stanowić ich konkurent w walce o zwycięstwo w pierwszej lidze, czyli Falubaz Zielona Góra, gdzie Nicki ma porozumienie odnośnie przyszłorocznych startów, w przypadku awansu zielonogórzan do elity. Nic jednak jeszcze nie jest przesądzone, a duński żużlowiec nie wybrał jeszcze przyszłorocznego zespołu.

Polonia z pewnością będzie chciała mocno podziałać z transferami, gdyż chcą oni w końcu upragnionego awansu do elity, na który czekają już sporo czasu. Transfer Nickiego Pedersena pomógłby w walce o wygranie ligi, z racji tego, że na tym poziomie trzykrotny mistrz świata dalej będzie zawodnikiem dającym dużo swojemu zespołowi, pytanie tylko czy Duńczyk będzie chciał zejść do niższej ligi?

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×