Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Pojedynek Lwów z Bykami pod Jasną Górą [AWIZOWANE SKŁADY]

żużel
Fot. Czarny Productions

Autor: Paweł Płóciniak

Żużel. Pojedynek Lwów z Bykami pod Jasną Górą [AWIZOWANE SKŁADY]

Już w najbliższy piątek rozpoczynamy rundę rewanżową w PGE Ekstralidze. Drugim spotkaniem ósmej rundy spotkań między pojedynek Krono-Plast Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno. Poznaliśmy desygnowane zestawienia obu drużyn na ten mecz.

Dla Krono-Plast Włókniarza Częstochowa będzie to piąte domowe spotkanie z rzędu. W pierwszych dwóch zanotowali tylko jeden punkt, ale w ubiegłym tygodniu odnieśli pierwsze w sezonie zwycięstwo przeciwko Apatorowi Toruń i od razu poszli za ciosem wygrywając również z GKM-em Grudziądz. Leszczynianie przystąpią do tego pojedynku po weekendzie przerwy spowodowanej odwołanym meczem w Gorzowie. Goście w kontekście punktu bonusowego mają czteropunktową przewagę.

Częstochowianie zdecydowali się na pozostawienie bez zmian obsady seniorskiej. Ponownie na pozycjach juniorskich znajduje się Igor Nabiałkowski, którego najpewniej w piątek zastąpi Kajetan Kupiec. Trener gości Rafał Okoniewski ponownie tak jak przed odwołanym spotkaniem w Gorzowie tylko i wyłącznie zamienił numerami startowymi Bartosza Smektałę oraz Andrzeja Lebiediewa.

Wynik pierwszego starcia pomiędzy obiema drużynami to 47:43 dla „Byków”. Początek rewanżowego meczu Krono-Plast Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno zaplanowano na godzinę 20:30, a transmisję będzie można zobaczyć na Eleven Sports 1.

Krono-Plast Włókniarz Częstochowa

9.Mikkel Michelsen
10.Maksym Drabik
11.Kacper Woryna
12.Mads Hansen
13.Leon Madsen
14.Szymon Ludwiczak
15.Igor Nabiałkowski
16.

Fogo Unia Leszno

1.Andrzej Lebiediew
2.Janusz Kołodziej
3.Bartosz Smektała
4.Keynan Rew
5.Grzegorz Zengota
6.Hubert Jabłoński
7.Antoni Mencel
8.
unia ckm
Fot. Czarny Productions
439960938 10229026240055004 3064102763856604127 n
Fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×