Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Pewne zwycięstwo Trans MF Landshut Devils. Goście powalczyli [RELACJA]

Żużel
Fot. Łukasz Wilk

Autor: Piotr Dzierliński

Żużel. Pewne zwycięstwo Trans MF Landshut Devils. Goście powalczyli [RELACJA]

Pierwsza seria poszła zgodnie z myślą szkoleniowca Sławomira Kryjoma. Trans MF Landshut Devils po pierwszej serii na prowadzeniu 14:10. Dużym zaskoczeniem może być punktacja Juliana Bielmeiera zawodnika diabłów z Landshut. Daniel Kaczmarek po raz kolejny udowodnił, że przejście szczebel wyżej, był dobrym wyborem, ponieważ zwyciężył swój wyścig przed Kaiem Huckenbeckiem.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz osłabiona w Poznaniu

W drugiej serii startów Trans MF Landshut Devils powiekszyli swoją przewagę do sześciu punktów. Wisienkę na torcie postawiła para Huckenbeck Smolinski, którzy przywieźli podwójnie Nicolaia Klindta. Daniel Kaczmarek po dwóch wyścigach na razie najlepszym zawodnikiem Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Na swoim koncie plasuje pięć „oczek”

Trzecia tura tego dnia to już gwóźdź do trumny dla Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Fenomenalny dziś Martin Smolinski udowadnia, że wraca on do dobrej dyspozycji. Michael Jepsen Jensen po zerze zainkasował dwa razy trzy punkty. Trans MF Landshut Devils po 10 biegu prowadzili już 12 punktami.

Dwa oczka pozostały na niemieckiej ziemi. W wyścigu 13 pierwsze podwójne zwycięstwo gości z Gdańska. Nicolai Klindt oraz Michael Jepsen Jensen wygrywają 5:1. Walka o punkt bonusowy cały czas w grze. 44:34 po czterech seriach dla Landshut.

Bonus pozostał w Landshut. Gospodarze kropkę nad „i” postawili w wyścigu 15 wygrywając w stosunku 5:1. Fenomenalni Kim Nilsson oraz Martin Smolinski nie pozostawili złudzeń rywalom. Najskuteczniejszym zawodnikkiem dla Trans MF Landshut Devils został Kim Nilsson. W drużynie gości liderem został Michael Jepsen Jensen oraz Daniel Kaczmarek.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

NrNazwiskoIIIIIIIVVVIXXVRazem
1Daniel Kaczmarek3220310
2 Keynan Rew01+101+1
3Michael Jepsen Jensen03322+1D10+1
4Oskar Kołak0
5Nicolai Klindt311319
6Miłosz Wysocki000
7Seweryn Orgacki10D001
8Mads Hansen3T1318

Trans MF Landshut Devils

NrNazwiskoIIIIIIIVVVIXXVRazem
9Kai Huckenbeck2311+129+1
10Martin Smolinski22+1312+110+2
11Marius Hilldebrand1+11+113+2
12Kim Nilsson222+12311+1
13Dimitri Berge1+13206+1
14Julian Bielmeier2+11+103+2
15Norick Bloedorn303309
16

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×