Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Menedżer klubu Metalkas 2. Ekstraligi kandyduje w wyborach

żużel
Fot. Mateusz Biskup

Autor: Jakub Bielak

Żużel. Menedżer klubu Metalkas 2. Ekstraligi kandyduje w wyborach

Wielkimi krokami zbliża się sezon żużlowy, ale równie dużo będzie działo się w polskiej polityce. Również w pierwszej połowie kwietnia odbędą się wybory samorządowe. Tydzień przed startem rozgrywek Metalkas 2. Ekstraligi swój bój na listach wyborczych stoczy menedżer Cellfast Wilków Krosno, Michał Finfa.

Chciałbym poinformować o ważnej, osobistej decyzji. Postanowiłem kandydować do Rady Miasta Krosna. Wychowałem się w tym mieście, obecnie pracuję i wiążę przyszłość z tym miastem. Chciałbym wykorzystać drzemiący w nas, w mieszkańcach, potencjał. Kandyduję z listy Samorządne Krosno Prezydenta Piotra Przytockiego. Okręg wyborczy numer 2. Moje miejsce na liście to numer 1 – poinformował na swoim profilu społecznościowym Michał Finfa.

Pierwsze miejsce na liście oznacza dosyć spore szanse na to, aby działacz Wilków faktycznie dostał się do Rady Miasta Krosna. Z pewnością oddanie na niego swojego głosu rozważy każdy kibic żużla z Miasta Szkła. Obecność osoby tak blisko związanej z klubem w Radzie Miasta może mieć w przyszłości niebagatelne znaczenie dla klubu, który z pewnością będzie mógł liczyć na mocne wsparcie ze strony Finfy w miejskich gabinetach.

wilkiii
Fot. Mateusz Biskup
żużel
Fot. Mateusz Biskup

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *