Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Lider 2. Ligi Żużlowej uda się na Łotwę. Czas na pojedynek Optibet Lokomotiv Daugavpils - OK Bedmet Kolejarz Opole [ZAPOWIEDŹ] | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Lider 2. Ligi Żużlowej uda się na Łotwę. Czas na pojedynek Optibet Lokomotiv Daugavpils – OK Bedmet Kolejarz Opole [ZAPOWIEDŹ]

Żużel
Spis treści

Żużel. Lider 2. Ligi Żużlowej uda się na Łotwę. Czas na pojedynek Optibet Lokomotiv Daugavpils – OK Bedmet Kolejarz Opole [ZAPOWIEDŹ]

Już dzisiaj o godzinie 15.15 Optibet Lokomotiv Daugavpils podejmie na własnym torze OK Bedmet Kolejarza Opole. Opolanie udadzą się na Łotwę osłabieni, ponieważ w składzie zespołu z Polski zabraknie Mathiasa Thoernbloma. Nie wiadomo też czy w meczu wystąpią Adam Ellis i Oskar Polis, którzy w ostatnim meczu z Kolejarzem Rawicz potrzebowali pomocy medycznej. Niedyspozycje OK Bedmet Kolejarza Opole z całą pewnością będą chcieli wykorzystać gospodarze.

Żużel w telewizji. Gdzie zobaczymy niedzielne spotkania?

OK Bedmet Kolejarz Opole sezon 2023 rozpoczął fenomenalnie. Drużyna z Opola do tej pory wygrała swoje wszystkie mecze, pozostając jedyną niepokonaną drużyną w 2. Lidze Żużlowej. Niestety, ostatnia wygrana z Kolejarzem Rawicz przyniosła sporo kontuzji. W meczu na Łotwie na pewno zabraknie Mathiasa Thoernbloma, którego czeka blisko trzymiesięczna przerwa w startach. Kłopoty zdrowotne mają także wymienieni powyżej Adam Ellis oraz Oskar Polis. Obaj zawodnicy znaleźli się w składzie gości, ale trener Marcin Sekula przed meczem może dokonać dwóch zmian. Jeśli Oskar Polis nie będzie mógł wziąć udziału w zawodach to opolanie będą mogli zastosować za niego zastępstwo zawodnika.

Dla Optibet Lokomotivu Daugavpils początek sezonu jest słaby. Łotysze w swoich trzech pierwszych meczach wygrali raz i znajdują się na 5 pozycji w tabeli 2. Ligi. W 3. kolejce na własnym torze pokonali Start Gniezno 47:43. Niestety, to tyle jeśli chodzi o pozytywne informacje dla Lokomotivu. W meczach z Rawiczem i Rzeszowem praktycznie nie istnieli. W spotkaniu z Kolejarzem przegrali 56:33, natomiast w spotkaniu ze Stalą, rzeszowianie wygrali aż 62:27.

Osłabieni opolanie na pewno będą chcieli pozostać na zwycięskiej ścieżce. Będzie to jednak trudne zadanie, ponieważ Łotysze na swoim terenie są bardzo groźni i będą chcieli odnieść drugie zwycięstwo w tym sezonie. Początek spotkania w Daugavpils zaplanowano na niedzielę 7 maja, na godzinę 15:15.

Awizowane składy:

Reklamy

OK Bedmet Kolejarz Opole
1. Robert Chmiel
2. Filip Hjelmland
3. Adam Ellis
4. Jakub Fabisz
5. Oskar Polis
6. Esben Hjerrild
7. Oskar Stępień
8. Kacper Linek-Rekus

Optibet Lokomotiv Daugavpils
9. Jewgienij Kostygow
10. Daniił Kołodinski
11.
12. Kjastas Puodżuks
13. Steve Worrall
14. Ricards Ansviesulis
15. Ernest Matjuszonok

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×