Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Kłopoty Wybrzeża Gdańsk? Jepsen Jensen wycofał się z meczu w Szwecji

Wybrzeże
Fot. Sonia Kaps

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Kłopoty Wybrzeża Gdańsk? Jepsen Jensen wycofał się z meczu w Szwecji

Wybrzeże Gdańsk może po raz kolejny w tym sezonie mieć problemy kadrowe. Jeden z liderów drużyny Michael Jepsen Jensen miał wystąpić wczoraj w meczu w Szwecji. Duńczyk, jednak wycofał się z udziału w zawodach, ponieważ nie czuł się on najlepiej po wypadku odniesionym w sobotnim spotkaniu z Polonią Bydgoszcz.

Czy Rasmus Jensen obroni tytuł? IM Danii [ZAPOWIEDŹ]

31-latek w 10. biegu nie opanował motocykla i upadł na tor. Następnie wystartował on w gonitwie 11., a po niej nie pojawił się już na torze. Wczoraj miał wystąpić w barwach Smederny Eskilstuny, jednakże, jak poinformował klub, przez swoje złe samopoczucie zdecydował się zrezygnować z udziału w meczu. Pod znakiem zapytania stoi także dzisiejszy występ zawodnika Wybrzeża w Indywidualnych Mistrzostwach Danii.

Przypomnijmy, że Duńczyk zmagał się już w tym sezonie z kontuzją po swoim upadku w lidze Duńskiej, przez co opuścił 4 mecze ligowe gdańskiej drużyny. Sztab szkoleniowy Wybrzeża ma jednak nadzieje na to, że Jepsen Jensen po kilkudniowym odpoczynku wróci na kolejny mecz ligowy z ROW-em Rybnik, gdyż w razie jego nieobecności nie będzie możliwe stosowanie zastępstwa zawodnika.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *