Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Gorące termy z inicjatywy Vaculika. -„jakieś piekło”. Atmosfera w drużynie Stali Gorzów jest pełna humoru i żartów

Żużel
fot. Instagram Stal Gorzów

Autor: Redakcja

Żużel. Gorące termy z inicjatywy Vaculika. -„jakieś piekło”. Atmosfera w drużynie Stali Gorzów jest pełna humoru i żartów

Obóz Stali Gorzów w Żarnowicy przebiega w gorącej atmosferze, dosłownie i w przenośni. Zamiast wybrać się do słonecznej Hiszpanii, żużlowcy Stali postanowili trenować w rodzinnym miejscu Martina Vaculika, słowackiej gwiazdy zespołu. Na zgrupowaniu doszło do zabawnych sytuacji, zwłaszcza gdy Vaculik zaprosił kolegów do term.

Szymon Woźniak, z nieco niechętną miną po opuszczeniu term, opowiadał, że pomysł na odwiedziny w termach był inicjatywą Vaculika. Wydawał się niezadowolony z gorącej kąpieli, którą Słowak przygotował dla drużyny. Woźniak żartobliwie opisał to jako „jakieś piekło”, zdradzając, że Vaculik zamknął ich w gorącej wodzie na dwadzieścia minut, myśląc, że ich wykończy.

Woźniak jednak szybko podkreślił, że przez to nie dał się zaskoczyć Vaculikowi i z uśmiechem skomentował sytuację dla mediów społecznościowych Stali. Warto dodać, że obok niego stał roześmiany Vaculik, który złośliwie zasugerował, że czerwony odcień skóry Woźniaka może być wynikiem wstydu.

W odpowiedzi na to Woźniak wesoło skwitował: „Nie odzywaj się do mnie!”. Cała sytuacja pokazuje, że mimo rywalizacji na torze, atmosfera w drużynie Stali Gorzów jest pełna humoru i żartów. Warto śledzić, jak żużlowcy przygotowują się do nowego sezonu, a humorystyczne sytuacje na zgrupowaniu tylko podgrzewają atmosferę przed zbliżającymi się zawodami żużlowymi.

Żużel
Fot. Kazimierz Kożuch
350329709 1190846234946753 5286857024703739723 n
Fot. Czarny Productions

Dołącz do nas na faceboku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *