Przejdź do treści
Aktualności

Żużel. W Zakopanem trwa Festiwal Polskich Filmów Sportowych. Jednym z nominowanych film o tematyce żużlowej Marcina Musiała

Żużel
Fot. Marcin Musiał//YouTube

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. W Zakopanem trwa Festiwal Polskich Filmów Sportowych. Jednym z nominowanych film o tematyce żużlowej Marcina Musiała

W środę ruszyło wydarzenie szczególne dla sportowych fanów, lubiących dobre kino. Bowiem w Zakopanem ruszył Festiwal Polskich Filmów Sportowych. Widzowie w „stolicy Tatr” będą mogli wybrać najlepszy utwór kinematografii spośród nominowanych, które będą wyświetlane na dużym ekranie. Wśród nich znalazł się także żużlowy wątek.

Fantastyczna produkcja dziennikarza Eleven

Nominację otrzymał film byłego prowadzącego naszych magazynów żużlowych na YouTube, Marcina Musiała. Redaktor Eleven Sports przed minionym sezonem poleciał do Australii, gdzie przeprowadził wywiad z Darcym Wardem. Tak powstał film pt. „Darcy Ward – Upadek, który zmienił historię żużla” opowiadający o brutalnym przerwaniu kariery jednego z najbardziej utalentowanych zawodników w historii żużla. W produkcji wzięli udział również takie osoby jak: Jacek Frątczak, były menadżer Australijczyka, czy Chris Holder, przyjaciel Darcyego.

Seans i głosowanie

Pokaz filmu odbędzie się w Kinie Giewont w Zakopanem, które znajduje się przy słynnych Krupówkach. Wstęp na seans będzie darmowy, a rozpocznie się on o godzinie 17:55. Widzowie będą mogli oddać głos na produkcję Marcina Musiała bezpośrednio w kinie, a głosowanie publiczności potrwa do soboty. Bardzo gorąco zachęcamy do oddania głosu wszystkich fanów żużla, którzy będą znajdowali się w Zakopanem lub okolicach.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *