Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Czy Aniołom uda się odrobić straty? Kto wjedzie do półfinału? Pora na mecz Motor Lublin vs. Apator Toruń!

Żużel
fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Patrycja Kowalczuk

Żużel. Czy Aniołom uda się odrobić straty? Kto wjedzie do półfinału? Pora na mecz Motor Lublin vs. Apator Toruń!

Pora na rozstrzygnięcie ćwierćfinału! PLATINUM Motor Lublin czy For Nature Solutions KS Apator Toruń? Kto wjedzie do półfinału? A kto będzie musiał się pożegnać z marzeniami o tytule? O tym przekonamy się już o godzinie 19:15.

Żużel. Pięciu Biało-Czerwonych powalczy o Mistrzostwo Europy do lat 19 [ZAPOWIEDŹ]

Spotkanie przed tygodniem dostarczyło mnóstwa emocji. Zawodnicy obu drużyn walczyli dzielnie, jednak to goście z Lublina mogli cieszyć się z wygranej. Mimo to Koziołki nie mogą mówić, że w tym meczu pojechały bezbłędnie. Lubelska młodzież popełniła kilka rażących błędów, które zakończyły się karami. Czy w meczu u siebie uda się im zachować zimną głowę?

Toruń walczył. Nie dał jednak rady wykorzystać w stu procentach błędów rywala. Brakowało prędkości lub skuteczności, a czasami i tego, i tego. Czy Aniołom udało się pozbierać po porażce i wygrają na lubelskiej ziemi? Czy toruńska młodzież postawi się juniorom z Lublina? I czy Paweł Przedpełski da radę powalczyć?

Spotkanie przed tygodniem zakończyło się wynikiem 42:47. Oznacza to, że Motor ma 5 punktów przewagi nad Apatorem. Odrobienie takiej straty nie będzie łatwe, szczególnie że Aniołom nie idzie w Lublinie. Ostatnie trzy spotkania między tymi drużynami na Z5 zakończyło się wysokim zwycięstwem gospodarzy. Natomiast torunianie nie byli w stanie dobić do 40 punktów. Bolesna to statystyka i zdecydowanie nienapawająca optymizmem kibiców Apatora, jednak pamiętajmy, to jest żużel i wszystko jest możliwe!

Platinum Motor Lublin

NrZawodnik
9.Jarosław Hampel
10.Dominik Kubera
11.Fredrik Lindgren
12.Bartosz Jaworski
13.Bartosz Zmarzlik
14.Kacper Grzelak
15.Bartosz Bańbor

For Nature Solutions Apator Toruń

NrZawodnik
1.Wiktor Lampart
2.Robert Lambert
3.Patryk Dudek
4.Paweł Przedpełski
5.Emil Sajfutdinow
6.Krzysztof Lewandowski
7.Mateusz Affelt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *