Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Co za karambol w Toruniu! [WIDEO] Zawodnik Apatora z podejrzeniem bardzo poważnej kontuzji | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Co za karambol w Toruniu! [WIDEO] Zawodnik Apatora z podejrzeniem bardzo poważnej kontuzji

Żużel

Żużel. Co za karambol w Toruniu! [WIDEO] Zawodnik Apatora z podejrzeniem bardzo poważnej kontuzji

Podczas meczu U-24 Ekstraligi pomiędzy drużynami z Torunia i Wrocławia doszło do przerażającego karambolu z udziałem dwóch zawodników gospodarzy. Oskar Rumiński kompletnie stracił panowanie nad maszyną na wejściu w pierwszy łuk, po czym z pełnym impetem wpadł w Emila Poertnera. 23-latek nabrał niesamowitej prędkości i uderzył z ogromną mocą w dmuchaną bandę.

Lider gdańskiego Wybrzeża w świetnym humorze po zwycięstwie: Tor nam sprzyjał

Do zdarzenia doszło w czternastym wyścigu spotkania U-24 Ekstraligi, kiedy mecz był już dawno rozstrzygnięty. Gospodarze gromili bowiem gości aż 58:20. Pod taśmą stanął świetny tego dnia Rumiński, który miał na swoim koncie aż trzy “trójki”. Niestety tym razem junior popełnił fatalny w skutkach błąd.

Podniosło motocykl Rumińskiego, a ten bez najmniejszej kontroli, na pełnej prędkości władował się w Emila Portnera. Do zawodników wyjechała karetka. Jak podaje profil “Moje żużlowe podróże” z pierwszych informacji wynika, że młody Duńczyk mógł złamać nogę, a co gorsza, może być to nawet złamanie otwarte.

Film z trybun toruńskiej Motoareny, zamieszczony na profilu “Moje żużlowe podróże”:

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×