Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Chyba omyłkowo poznaliśmy nowego sponsora częstochowskiej areny

Żużel
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Chyba omyłkowo poznaliśmy nowego sponsora częstochowskiej areny

Włókniarz Częstochowa 7 marca ma ogłosić nowego sponsora tytularnego częstochowskiego stadionu. Wcześniej nosił on nazwę „zielona-enegria.com Arena Częstochowa”, która teraz zostanie zmieniona. W klubie prawdopodobnie „pospieszyli się” nieco z oficjalnym przedstawieniem tej informacji i przez pomyłkę opublikowali film, na którym widniał nowy sponsor.

Pomyłka Włókniarza Częstochowa

Dzisiaj na stadionie przy ulicy Olsztyńskiej trenowali między innymi Maksym Drabik czy Kacper Woryna. W mediach społecznościowych pojawiło się wideo, na którym kibice mogli zobaczyć trenujących zawodników. W samym materiale osobom z klubu umknął jednak fakt, że dostrzec w nim można było również banery z nazwą firmy Krono-Plast znajdujące się na trybunie głównej areny, gdzie wcześniej były logotypy poprzedniego sponsora. Możemy więc przypuszczać, że to właśnie ona zostanie jutro ogłoszona jako nowy sponsor stadionu. Wideo nie jest już dostępne w sieci, gdyż, zapewne kiedy zorientowano się o wpadce, zostało ono usunięte.

Jutro oficjalne ogłoszenie

Konferencja prasowa, na której klub ma oficjalnie ogłosić nową nazwę stadionu, została zaplanowana na czwartek, a rozpocząć ma się ona o godzinie 11:00. Prawdopodobnie jednak częstochowianie ogłoszą współpracę z firmą, której nazwa widniała na banerach.

Włókniarz Częstochowa czeka w tym roku wymagająca rywalizacja w PGE Ekstralidze, a celem klubu spod Jasnej Góry będzie na pewno zdobycie medalu. W poprzednim sezonie do końca walczyli oni o miejsce na podium, przegrywając z Apatorem Toruń w dwumeczu o 3. miejsce. Tegoroczną kampanię rozpoczną oni już w pierwszy dzień jej trwania, kiedy to zmierzą się w wyjazdowym starciu z Unią Leszno.

Włókniarz Częstochowa
Fot. Paweł Wilczyński
żużel
Fot. Własna

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *