Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. „Byki” oraz „Spartanie” ze składami | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. „Byki” oraz „Spartanie” ze składami

Byki

Żużel. „Byki” oraz „Spartanie” ze składami

Faza zasadnicza PGE Ekstraligi jest coraz bliżej na finiszu. W nadchodzący weekend rozegrana zostanie 13., przedostatnia, kolejka najwyższej klasy rozgrywkowej. W jednym z piątkowych (21 lipca) spotkań Fogo Unia Leszno zmierzy się na własnym terenie z liderem tabeli, Betard Spartą Wrocław. Poznaliśmy składy na to starcie.

Żużel. Tomasz Gollob apeluje do klubów po upadku Piotra Pawlickiego!

Gospodarze, podobnie jak w ostatnim meczu z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz, pojadą w najmocniejszym zestawieniu. Pierwszą parę „Byków” stworzą Bartosz Smektała i Janusz Kołodziej. Następnie Piotr Baron pośle do boju Chrisa Holdera oraz Jaimona Lidseya. Juniorzy – Antoni Mencel na przemian z Damianem Ratajczakiem – partnerować będą Grzegorzowi Zengocie.

Mocno osłabiona z kolei zaprezentuje się ekipa ze stolicy Dolnego Śląska. Kontuzji złamania kości skokowej – podczas niedzielnego (16 lipca) 2. Finału Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski w Pile – doznał Piotr Pawlicki. Na tę chwilę mówi się, że popularny „Peter Pan” do rywalizacji na torze może wrócić dopiero na rundę play-off. Obecnie pod numerem czwartym w składzie „Spartan” widnieje Dawid Rybak, który ma stanowić duet z Artiomem Łagutą. Nie wiadomo, czy trener Dariusz Śledź będzie dokonywać jeszcze roszad.

Potyczka w Wielkopolsce rozpocznie się o godzinie 20.30.

Fogo Unia Leszno:
9. Bartosz Smektała
10. Janusz Kołodziej
11. Chris Holder
12. Jaimon Lidsey
13. Grzegorz Zengota
14. Antoni Mencel
15. Damian Ratajczak
16.

Betard Sparta Wrocław:
1. Tai Woffinden
2. Daniel Bewley
3. Artiom Łaguta
4. Dawid Rybak
5. Maciej Janowski
6. Bartłomiej Kowalski
7. Kacper Andrzejewski
8.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×