Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. "Może nie jestem zadowolony z wyniku, ale jest małe zadowolenie z tego, że odjechałem" - Bańbor o debiucie w PGE Ekstralidze | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. “Może nie jestem zadowolony z wyniku, ale jest małe zadowolenie z tego, że odjechałem” – Bańbor o debiucie w PGE Ekstralidze

Żużel. Bańbor

Żużel. “Może nie jestem zadowolony z wyniku, ale jest małe zadowolenie z tego, że odjechałem” – Bańbor o debiucie w PGE Ekstralidze

W poniedziałkowym meczu pomiędzy Lublinem a Krosnem debiut w PGE Ekstralidze zaliczył Bartosz Bańbor. Junior Koziołków zastąpił kontuzjowanego Dominika Kuberę. Mimo iż nie zdobył żadnego punktu, jego występ można zaliczyć do udanych.

Tomasz Bajerski o dotychczasowej jeździe Norberta Krakowiaka: „Spokojnie, to się zmieni”

Bańbor został zapytany przez dziennikarzy, jak ocenia swój pierwszy występ w najwyższej lidze. -Może nie wymarzony, ale przynajmniej udało się wyjechać na tor pierwszy raz. Dużo większy stres, choć wydaje się, że niby to samo co zawody juniorskie, ale jednak czuć stres. Totalnie inna atmosfera, wszystko inaczej się dzieje.

Młody zawodnik Motoru został zapytany, jak ocenia dystans między sobą a innymi zawodnikami na torze.-Dystans w drugim biegu, w pierwszym to tak średnio. W drugim miałem dobry dystans, doganiałem, ale ze startów miałem lepiej. Będę pracował nad wszystkim.

Junior Koziołków opowiedział również o tym jak podczas zawodów pomagał mu Dawid Lampart -Podpowiadał mi jak przygotować sobie pole i też jaką ścieżkę obierać. Ustawieniami zajmuje się Dawid Lampart, ja chyba nie jestem na tyle doświadczony, żeby powiedzieć dokładnie co chcę. Razem rozmawiamy o tym co zakładamy, oni dużo obserwują i myślę, że szliśmy w dobrym kierunku z ustawieniami.

Bartosz Bańbor o swoje odczucia po debiucie oraz o motywacji na kolejny mecz Ekstraligi U24 -Może nie jestem zadowolony z wyniku, ale jest małe zadowolenie z tego, że odjechałem. Tak, na pewno dało mi to, że jutro będę się pewniej czuł, bo też odjechałem tutaj. Był trochę trudniejszy tor, ale czułem się w miarę dobrze.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×