Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Anioły przyjadą do bezbłędnego lidera, czyli Betard Sparta Wrocław – For Nature Solutions Apator Toruń [ZAPOWIEDŹ]

Sparta Wrocław
Fot. MIchał Szmyd/Speedway Canvas

Autor: Jagoda Burka

Żużel. Anioły przyjadą do bezbłędnego lidera, czyli Betard Sparta Wrocław – For Nature Solutions Apator Toruń [ZAPOWIEDŹ]

Już w tą niedzielę Betard Sparta Wrocław podejmie For Nature Solutions Apatora Toruń. Spotkanie na Stadionie Olimpijskim rozpocznie się o godzinie 16:30. Przypomnijmy, że tegoroczne starcie obu drużyn zakończyło się wynikiem 38:52 dla wrocławian. 

Powiedzieć, że Betard Sparta Wrocław radzi sobie dobrze w tym sezonie to jak nie powiedzieć nic. Są zespołem niemalże idealnym, a mechanizm drużyny pozwala na gorszy występ jej części, gdyż prawie pewnym faktem będzie lepsza dyspozycja kogoś innego. Dariusz Śledź ma pod swoim panowaniem dream team, który zwyciężył aż jedenaście razy z rzędu, pokazując nam, że nawet najcięższy mecz i ten sygnowany na najbardziej emocjonujący może zamienić się w grę do jednej bramki. 

Żużel. Co za mecz w wykonaniu Grzegorza Walaska! Arged Malesa Ostrów pewnie pokonała Trans MF Landshut Devils [RELACJA]

For Natures Solutions Apator Toruń mimo przedsezonowego typowania na drużynę, która może dołączyć do walki o Drużynowe Mistrzostwo Polski definitywnie do tej pory nie może uznać tego roku za udany. Zwyciężyli tylko cztery spotkania, jednak na ten moment dają one możliwość udziału w rundzie Play Off. Z trudnego okresu wydostaje się powoli Patryk Dudek, który poszukiwał odpowiedniej formy od dłuższego czasu, a to może być dla Aniołów kluczem do zwyżki drużynowej wydajności. 

Betard Sparta Wrocław jest zdecydowanym faworytem niedzielnego spotkania, jednak po ostatnim swoim meczu Anioły pokazały, że w najważniejszą część sezonu będą chciały wejść z przytupem. Czy zawodnikom Apatora uda się przerwać zwycięską passę? A może karawana wrocławian pojedzie po dwunastą wygraną w tym sezonie? Na te pytania odpowiedź znajdziemy już w niedzielę. Transmisja na żywo już od 17:30 na Canal+ Sport 5. 

Awizowane składy: 

Betard Sparta Wrocław: 

9. Piotr Pawlicki

10. Daniel Bewley 

11. Artem Łaguta 

12. Tai Woffinden 

13. Maciej Janowski

14. Kacper Andrzejewski 

15. Bartłomiej Kowalski 

For Nature Solutions Apator Toruń:

1. Patryk Dudek

2. Paweł Przedpełski

3. Robert Lambert

4. Nicolai Heiselberg

5. Emil Sayfutdinov

6. Krzysztof Lewandowski

7. Mateusz Affelt

MAGAZYN ŻUŻLOWY – Kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *