Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Adrian Gała przekazał rywalom ustawienia na poznański tor!? | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Adrian Gała przekazał rywalom ustawienia na poznański tor!?

Żużel

Żużel. Adrian Gała przekazał rywalom ustawienia na poznański tor!?

Sezon 2023 nie należy do łatwych dla Adriana Gały. Nie dość, że zawodnik PSŻ-u Poznań zalicza mnóstwo upadków, które niosą za sobą mniejsze lub większe konsekwencję, to jeszcze jego forma jest daleka od ideału i na tę chwilę, jego średnia jest nieco większa niż 1, a konkretnie 1,087 punktu na bieg. Teraz 28-latek może mieć kolejne problemy.

Artiom Łaguta po spotkaniu w Częstochowie: “Przed meczem bym brał ten wynik bardziej na styku”

Po ledwo wygranym meczu z Ostrovią, kiedy to walka o zwycięstwo toczyła się do ostatniego wyścigu, w poznańskim klubie zaczęto podejrzewać, że którychś z zawodników przekazał rywalom ustawienia sprzętowe na ich domowy tor. PSŻ nie wydał żadnego oświadczenia w tej sprawie i nie wiadomo było, który żużlowiec nabroił, jednak informacja ta wyszła na światło dzienne, a podał ją… toromistrz “Skorpionów”.

Jan Rychlewski skomentował jeden z postów na Facebooku, pisząc, że tym “uprzejmym” zawodnikiem jest Adrian Gała, który w rozmowie z mechanikiem jednego z liderów drużyny z Ostrowa podał informację, co do ustawień sprzętowych. Dodał też, że nie są to tylko oskarżenia, ponieważ jeśli mówi o tym prezes, to jest on w posiadaniu dowodów, obciążających 28-latka.

“Ów delikwent to Pan Adrian Gała, który ustawienia motocykli podał mechanikowi jednego z liderów rywala. Skoro prezes publicznie o tym mówi, to znaczy, że klub jest w posiadaniu dowodów” – napisał na Facebooku toromistrz PSŻ-u Poznań, Jan Rychlewski.

Jak zakończy się cała sytuacja? Przekonamy się pewnie w najbliższych dniach, ale jedno jest pewne, nie przejedzie ona bez echa i będzie niosła ze sobą dalsze konsekwencje, które będą mogły mieć wpływ na walkę o utrzymanie ekipy z Poznania.

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×