Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Zrobił to! Patrick Hansen uzyskał ważny dokument

Patrick Hansen
Fot. Patrick Hansen/Instagram

Autor: Jakub Bielak

Zrobił to! Patrick Hansen uzyskał ważny dokument

Kapitan INNPRO ROW-u Rybnik nadal walczy o powrót do ścigania się na żużlu. Podczas wymuszonej przerwy od ukochanego przez niego sportu nie próżnował. Ostatnio podjął pracę w telewizji, a przez zimę robił kurs instruktora sportu żużlowego. Teraz pochwalił się sukcesem.

W zimie była nie tylko rehabilitacja, ale także miałem okazję zrobić kurs instruktora sportu żużlowego” – napisał Patrick Hansen na swoim Instagramie, dołączając zdjęcie z dokumentem uprawniającym go do trenowania młodych zawodników.

Duńczyk nadal nie wrócił do aktywnej jazdy na żużlu. Wiadomo, że co jakiś czas Hansen podejmuje próby jazdy na motocyklu, jednak odpowiedni czas na to jeszcze nie nadszedł. Raczej między bajki trzeba włożyć na razie zapowiedzi walki o miejsce o skład w rybnickiej drużynie. Zresztą historia 25-latka i tak jest bardzo inspirująca i z pewnością nikt nie zamknie mu drzwi powrotu do żużla jako aktywny zawodnik. Po prostu mówiący po polsku Duńczyk będzie na to potrzebował więcej czasu, niż sam by chciał.

Zdobycie przez niego licencji instruktora sportu żużlowego należy chwalić. Patrick Hansen nie zamierza rozstawać się z dyscypliną ani na moment i jeśli sam nie może jeszcze wrócić do aktywnej rywalizacji, pomoże swoim doświadczeniem i umiejętnościami młodszym.

Patrick Hansen
Fot. Arek Siwek
343294678 188861440644708 7968963167341006071 n
Fot. Sonia Kaps

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *