Żużel - Best Speedway Tv

Znamy plan sparingowy SpecHouse PSŻ Poznań przed startem sezonu 2022. | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Znamy plan sparingowy SpecHouse PSŻ Poznań przed startem sezonu 2022.

SpecHouse PSŻ Poznań

Znamy plan sparingowy SpecHouse PSŻ Poznań przed startem sezonu 2022.

We wtorkowy wieczór na antenie Radia Poznań gośćmi programu „Sportowa Arena”, byli przedstawiciele SpecHouse PSŻ Poznań w osobach: członka zarządu Jakuba Kozaczyka oraz trenera Adriana Gomólskiego.


Z pośród wielu poruszonych tematów najwięcej emocji wśród prowadzących program Grzegorza Hałasika i Krzysztofa Ratajczaka, wywołał temat przyszłej jazdy w ekipie Skorpionów słynnego Brytyjczyka Chrisa Harrisa oraz okoliczności jego zatrudnienia.

galeria 1 1
Fot. Krzysztof Ratajczak facebook


Z punktu widzenia kibica najistotniejszym newsem było jednak ogłoszenie planu sparingowego przed nadchodzącym sezonem 2022. Kibice SpecHouse PSŻ Poznań, są już z pewnością spragnieni żużlowych emocji których pierwszą namiastkę otrzymają jeszcze w marcu.

galeria 2 1
Fot. Krzysztof Ratajczak facebook


Trener Adrian Gomólski przedstawił słuchaczom plan przygotowań które rozpocznie sparingowe spotkanie w sobotę 26 marca na Golęcinie z ekipą Trans MF Landshut Devils, ponad to w planie są dwumecze kolejno z drużynami ROW Rybnik oraz Aforti Start Gniezno. Oprócz tych potyczek na jednym z punktowanych treningów ma pojawić się szwedzki zespół Vargarna Norrköping.

Foto: Sandra Rejzner, Krzysztof Ratajczak facebook

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×