Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Turnieje Indywidualne

Poznaliśmy kolejne nazwisko w turnieju Musielaka! „Ma dzwonić do sędziego”

PSŻ Poznań
Fot. Sonia Kaps

Autor: Jakub Bielak

Poznaliśmy kolejne nazwisko w turnieju Musielaka! „Ma dzwonić do sędziego”

Tobiasz Musielak powoli odkrywa kolejne karty na liście startowej jego jubileuszowego turnieju. Przypomnijmy, że wychowanek Fogo Unii Leszno na swoim domowym obiekcie organizuje „Komplet Musielaka”, a więc towarzyski turniej z okazji piętnastolecia startów na żużlu.

W sobotę 30-latek przekazał na swoich mediach społecznościowych, że kolejnym uczestnikiem zawodów, które zaplanowano na 7 października w Lesznie, będzie Grzegorz Walasek. 47-latek był w tym sezonie klubowym kolegą Tobiasza, więc taki wybór dziwić nie może.

Wychowanek Fogo Unii Leszno pod swoim postem na portalu X, w którym ogłosił obecność Walaska na swoim turnieju, z humorem i dystansem odpowiedział na wpis jednego z kibiców, który nawiązywał do słynnych telefonów Grzegorza Walaska z parku maszyn do sędziego.

obraz 2023 09 02 132242659
Screen: X

Znamy już więc trzech uczestników towarzyskiego turnieju na zakończenie sezonu w Lesznie. Jednym z nich jest oczywiście gospodarz – Tobiasz Musielak. Jako drugi ogłoszony został z kolei dobry kolega Tofeeka – Bartosz Smektała. Teraz do towarzystwa dołączył Grzegorz Walasek. Można śmiało spodziewać się kolejnych nazwisk z drużyn z Leszna oraz Ostrowa, choć 30-latek z pewnością zaprosi także kolegów reprezentujących na co dzień inne barwy.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *