Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Grzegorz Walasek w Orle Łódź!? Na radarze łodzian również inny polski zawodnik

PSŻ Poznań
Fot. Sonia Kaps

Autor: Krzysztof Choroszy

Grzegorz Walasek w Orle Łódź!? Na radarze łodzian również inny polski zawodnik

Tegoroczny sezon 1. Ligi Żużlowej zakończył się już dla drużyny Orła Łódź, ostatecznie skończyli oni sezon na 7. miejscu w tabeli. W ostatniej kolejce udało się im uniknąć spadku do niższej klasy rozgrywkowej, jednak trochę zabrakło do fazy play-off. Koniec sezonu nie oznacza, że włodarze klubu próżnują na rynku transferowym, w poszukiwaniu wzmocnień.

Piotr Protasiewicz po meczu z ROW-em: “Szkoda, że sezon nie kończy się już dzisiaj”

Według naszych informacji bliski porozumienia z łódzkim Orłem jest zawodnik Arged Malesy Ostrów, Grzegorz Walasek. W wielu meczach klubu z Ostrowa był on solidnym punktem swojego zespołu, co mógłby również pokazać w Łodzi. Szefostwo Orła pod uwagę bierze również Norberta Krakowiaka, który wypożyczony był z GKM Grudziądz do spadkowicza 1. Ligi, PSŻ-u Poznań i też będzie szukał nowego pracodawcy, z racji na brak miejsca w Grudziądzu.

Z pewnością zarząd klubu z łódzkiej Moto Areny chcę uniknąć kolejnego tak słabego sezonu, jak obecny i już stara się pozyskać wzmocnienia. Wiemy również, że Orzeł od 2024 roku będzie miał nowego trenera, gdyż obecny szkoleniowiec, Marek Cieślak, zrezygnował z pełnienia swojej roli. Jak mocny skład zbuduje Orzeł Łódź? Przekonamy się o tym w kolejnych tygodniach.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *