Żużel - Best Speedway Tv

Tobiasz Musielak ogłasza wyjątkowy turniej | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tobiasz Musielak ogłasza wyjątkowy turniej

Musielaka

Tobiasz Musielak ogłasza wyjątkowy turniej

Wychowanek leszczyńskiej Unii, Tobiasz Musielak ogłosił w swoich mediach społecznościowych, że jeszcze w tym sezonie odbędzie się specjalny turniej z okazji 15-lecia jego startów na żużlu. Nie jest żadnym zaskoczeniem, że zawody mają odbyć się na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie.

Aktualnie Musielak ściga się w barwach Arged Malesy Ostrów. Swoją karierę żużlową zaczynał jednak oczywiście w Fogo Unii Leszno. Potem reprezentował barwy Kolejarza Rawicz (wypożyczenie), ROW-u Rybnik, Włókniarza Częstochowa, Orła Łódź, Apatora Toruń oraz Wilków Krosno. 30-latek jest jednym z najbardziej lubianych polskich zawodników i to nie tylko przez kibiców klubów, które reprezentował.

Popularny Tofeek przekazał kibicom w Lesznie świetną wiadomość. Na sam koniec sezonu, 7 października zaplanowane zostały jego zawody jubileuszowe – “Komplet Tobiasza Musielaka”. Oczywiście okazją do świętowania jest 15-lecie startów zawodnika Arged Malesy Ostrów na żużlu. Lista startowa zostanie podana wkrótce.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×