Żużel - Best Speedway Tv

Zmiany w składach Anglii i Szwecji na 2. finał SoN. | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zmiany w składach Anglii i Szwecji na 2. finał SoN.

Zmiany

Zmiany w składach Anglii i Szwecji na 2. finał SoN.

Podczas wczorajszego finału Speedway Of Nations doszło do wypadków zawodników Szwecji i Taia Woffindena. Przypomnijmy, że 1. finał wygrali Polacy zdecydowanie, zdobywając 40 punktów i wyprzedzając drugą drużynę czyli Danie o 11 pkt.

We wczorajszym finale zawodnicy Szwecji czyli Jacob Thorsell i Pontus Aspgren zderzyli się wjeżdżając w drugi łuk i obaj wylądowali na torze. Najgorzej ucierpiał Jacob Thorsell, który długo nie wstawał z toru. Obaj zawodnicy wycofali się z dalszej jazdy podczas zawodów. A zastępował ich będzie Philip Hellstroem-Baengs, osamotniony pojedzie w 2. finale SoN.

Następnym zawodnikiem, który ucierpiał był Tai Woffinden w sumie upadł w tym samym miejscu co Szwedzi ale w jego przypadku zabrakło miejsca i jadąc prosto z dużą prędkością wjechał w bandę. Po długiej chwili oczekiwaniu anglik wstał i można było nawet zauważyć u niego uśmiech na twarzy ale i też fakt, że trzymał się za lewe żebra. Jak się okazuje powikłania są nie ciekawe i anglik musi przejść kompleks badań i w jego miejsce pojedzie ostatnio w dobrej formie Dan Bewley.

fot. Great Britain Speedway Team.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×