Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Zmiany w regulaminie sanitarnym PGE Ekstraligi

Zmiany w regulaminie

Autor: Małgorzata Olejniczak

[su_heading size=”26″]Zmiany w regulaminie sanitarnym PGE Ekstraligi[/su_heading]

[su_label]Autor: Małgorzata Olejniczak Data: 19-05-2021[/su_label]

PGE Ekstraliga ogłosiła zmiany w Regulaminie Sanitarnym Polskiego Związku Motorowego. Wprowadzona została możliwość korzystania przez zawodników z sanitariatów i szatni podczas meczów i treningów. Będzie ona obowiązywała już podczas najbliższych spotkań zaplanowanych na 21 i 23 maja.

[su_heading size=”22″]Organizatorzy meczów będą musieli[/su_heading]

Organizatorzy meczów będą musieli zapewnić w szatniach możliwość zachowania dystansu 1,5 metra podczas korzystania z szatni i natrysków. Konieczna będzie regularna dezynfekcja powierzchni wspólnych (minimum trzykrotnie w dniu meczowym), a więc przed zawodami, po użyciu przez zawodników i ich teamy w trakcie przygotowania się do meczu oraz po zakończonym meczu.

[su_heading size=”22″]Zaleceniem[/su_heading]

Zaleceniem jest też regularne wietrzenie pomieszczeń. Ponadto zawodnicy i osoby z ich teamów nie powinny przebywać w szatni/sanitariacie dłużej niż 15 minut, a także unikać zbędnego grupowania się w tych pomieszczaniach.

W sanitariatach i szatniach obowiązkowe będą dozowniki z mydłem do mycia rąk oraz płynem do dezynfekcji rąk, a także pojemniki z ręcznikami jednorazowymi.

źródło: speedwayekstraliga.pl

fot. Emilia Hamerska-Lengas

bst2 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×