Żużel - Best Speedway Tv

Zmiana klubu Marcina Nowaka i chęć rozwoju | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Marcina Nowaka

Zmiana klubu Marcina Nowaka i chęć rozwoju

Zmiana klubu Marcina Nowaka i chęć rozwoju

Marcin Nowak w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował inną drużynę niż dotychczas. Zawodnik odszedł z klubu żużlowego „Orzeł Łódź” i przeszedł do Stali Rzeszów. Nie był to pierwszy transfer Nowaka. Żużlowiec jest znany z tego, że w przeszłości przeniósł się do klubu postawionego niżej pod względem wyników. Sytuacja ta miała miejsce podczas przejścia zawodnika ze Startu Gniezno do PSŻ Poznań, czyli drużyny, która w tamtym czasie pretendowała do awansu.

W Gnieźnie z dotacją od miasta! Mimo spadku spory zastrzyk pieniędzy

– Największy taki kopniak do tego, żeby zmienić otoczenie to przede wszystkim chęć rozwoju, gdzieś czuje, że jakbyś mnie zapytał 3 lata temu w jakim widzę siebie miejscu na pewno nie widziałbym siebie w miejscu w jakim jestem aktualnie i po porostu chce działać dalej […] Mam nadzieję, że ruchy, które podejmuję będą dobre i będę razem ze Stalą Rzeszów się rozwijał.

Jednocześnie zawodnik jest świadomy tego, że rzeszowski klub ma wysokie cele. Nowak zapewnia, że przede wszystkim ciężko pracuje po to, żeby pokazać swoją wartość przede wszystkim na torze.

fot. Jakub Malec

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×