Żużel - Best Speedway Tv

Zmarzlik, Janowski i Kołodziej pojadą w finale DPŚ we Wrocławiu! Trener Dobrucki komentuje | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zmarzlik, Janowski i Kołodziej pojadą w finale DPŚ we Wrocławiu! Trener Dobrucki komentuje

Zmarzlik

Zmarzlik, Janowski i Kołodziej pojadą w finale DPŚ we Wrocławiu! Trener Dobrucki komentuje

Przed sobotnim spotkaniem, pomiędzy drużynami Polski i Reszty Świata, trener kadry narodowej, Rafał Dobrucki, wypowiedział się na temat składu na Drużynowy Puchar Świata. Jest to bardzo gorący temat, na który dużo w ostatnim czasie się dyskutuje. Dobrucki jednak zdradził część składu na żużlowy mundial.

Dominik Kubera po zdecydowanie wygranym meczu w Krośnie “Od początku wszystko zagrało”

W wywiadzie dla TVP Sport, trener żużlowej reprezentacji Polski zapytany został o to, czy zawodnikami, którzy jeśli nic się nieprzewidywalnego nie stanie wystąpią 29 lipca na Stadionie Olimpijskim, będą Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski i Janusz Kołodziej. Rafał Dobrucki odpowiedział twierdząco, czym zakończył część dyskusji na temat składu reprezentacji.

Kto zajmie czwarte i piąte miejsce w zespole biało-czerwonych? Przekonamy się już niedługo, na pewno duży wpływ na to może mieć towarzyskie spotkanie w Poznaniu, a także być może 2. finał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Pile.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×