Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/SGP / SEC / SON / SWC

Zmarzlik ambasadorem żużla w Grupie TVN!

Zmarzlik

Autor: Jakub Żak

Zmarzlik ambasadorem żużla w Grupie TVN!

2-krotny indywidualny mistrz świata został ambasadorem żużla w Grupie TVN. Oznacza to, że będzie on twarzą kampanii promującej cykl Speedway Grand Prix na kanałach i serwisach należących do grupy.

239363648 10223566072274222 6681217371996767786 n

Bartosz Zmarzlik dołączył do dość wąskiego grona ambasadorów sportu w Grupie TVN, wśród których znajdują się również Robert Korzeniowski, Dawid Kubacki, oraz Aleksandra Mirosław.

“Nawiązanie współpracy z Bartoszem Zmarzlikiem, który jest jednym z najlepszych i najpopularniejszych polskich sportowców, a także faworytem do kolejnego tytułu mistrza świata, jest dla nas wielkim wydarzeniem. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się jeszcze bardziej zwiększyć popularność żużla w Polsce i zbudować wielką, oddaną grupę fanów, która będzie kibicowała Bartoszowi i pozostałym polskim zawodnikom w Speedway Grand Prix” – podkreśliła na łamach fimspeedway.com Dorota Żurkowska, dyrektor Eurosportu w Polsce i Członek Zarządu TVN.

Przypomnijmy, że tegoroczne zmagania Indywidualnych Mistrzostw Świata będą transmitowane w Eurosporcie Extra na platformie Player, polskie rundy w Warszawie, Gorzowie, Wrocławiu i Toruniu pokaże również telewizja TTV.

fot. Paweł Wilczyński

Reklamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×