Żużel - Best Speedway Tv

Zapowiedź meczu H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - GKŻ Wybrzeże Gdańsk. Pora na zaległe spotkanie 2. rundy 1. Ligi Żużlowej. | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zapowiedź meczu H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – GKŻ Wybrzeże Gdańsk. Pora na zaległe spotkanie 2. rundy 1. Ligi Żużlowej.

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź

Zapowiedź meczu H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – GKŻ Wybrzeże Gdańsk. Pora na zaległe spotkanie 2. rundy 1. Ligi Żużlowej.

Przed nami zaległe spotkanie 2. rundy 1. Ligi Żużlowej. Już w ten czwartek 04.05 o godz. 18:00 na łódzkiej Moto Arenie odbędzie się kolejne spotkanie fazy zasadniczej. H. Skrzydlewska Orzeł Łódź podejmie na domowym torze GKŻ Wybrzeże Gdańsk.

Czwartkowe spotkanie będzie zaległym meczem drugiej rundy, na średnim szczeblu polskich rozgrywek żużlowych. Gospodarze opóźnioną inaugurację sezonu 2023, na własnym owalu zwieńczyli dziesięciopunktową wygraną z Tran MF Landshut Devils. W czwartek natomiast, na domowym owalu, podejmą GKŻ Wybrzeże Gdańsk.

Dla H. Skrzydlewska Orła Łódź pierwszy mecz sezonu 2023 na domowym torze, zakończył się dziesięciopunktowym zwycięstwem. Chociaż niemieckie Diabły dzielnie walczyły o punkty, niestety odnotowały na sowim koncie już trzecią porażkę. Po dobrej inauguracji na własnym owalu, dla łódzkich Orłów nadeszła pora na rozegranie zaległego spotkania z kolejnym przeciwnikiem, którym będzie GKŻ Wybrzeże Gdańsk. Rok temu w meczu pomiędzy tymi drużynami triumfowały Orły. Jednakże, w przeciwieństwie do ubiegłego sezonu, tym razem Jakub Jamróg oraz Timo Lahti wystąpią w niebiesko-białych barwach gospodarzy.

Żużlowcy znad Bałtyku jak do tej pory, na sowim koncie, odnotowali jedno zwycięstwo i jedną porażkę na własnym torze. Na początku sezonu pokonali oni bowiem spadkowicza z PGE Ekstraligi Arged Malesę Ostrów Wielkopolski, jednakże spotkanie ze Enea Falubazem Zieloną Górą nie przyniosło im kolejnych powodów do radości.

O tym czy żużlowcy H. Skrzydlewska Orła Łodzi będą kontynuowali, znane już wielu, budowanie Orlej Twierdzy, czy też goście z GKŻ Wybrzeża Gdańsk postanowią uderzyć w nich z siłą wzburzonej morskiej fali, przekonamy się już w czwartek.

Fanów czarnego sportu zapraszamy na stadion przy ul. 6-go Sierpnia w Łodzi oraz na platformę Canal+ Sport5. Początek transmisji o godzinie 17:55. Sędzią zawodów będzie Paweł Michalak, a komisarzem toru Tomasz Welc.

Reklamy
Awizowane składy:

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź:
9. Timo Lahti
10. Jakub Jamróg
11. Tomasz Gapiński
12. Mateusz Tonder (U24)
13. Niels-Kristian Iversen
14 Aleksander Grygolec
15. Mateusz Dul

GKŻ Wybrzeże Gdańsk:
1. Norbert Kościuch
2. Mads Hansen (U24)
3. Daniel Kaczmarek
4. Nicolai Klindt
5. Michael Jepsen Jensen
6 Miłosz Wysocki
7. Seweryn Orgacki

MAGAZYN BEST SPEEDWAY TV ONLINE!

fot. orzel.lodz.pl

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×