bstv 1536x162 1
Wyprawa Skorpionów na Łotwę czyli zapowiedź Optibet Lokomotiv Daugavpils - SpecHouse PSŻ Poznań 4

Wyprawa Skorpionów na Łotwę czyli zapowiedź Optibet Lokomotiv Daugavpils – SpecHouse PSŻ Poznań

W niedzielę o 12:00 na Spidveja Centrs zostanie rozegrany mecz 2. Ligi Żużlowej. Na przeciwko siebie staną szósty w tabeli Optibet Lokomotiv Daugavpils i zajmujący czwarte miejsce SpecHouse PSŻ Poznań. Bukmacherze nie dają żadnych szans drużynie z Poznania i oferują aż 9zł za każdą postawioną złotówkę

Niech nas nie zmyli szóste miejsce Lokomotivu w tabeli, drużyna ta ma odjechane zaledwie dwa mecze i na pewno jest jednym z kandydatów do walki o awans. Gospodarze ostatni mecz odjechali ponad miesiąc temu, jednak to nie umniejsza ich szans i są zdecydowanym faworytem tych zawodów, mają bardzo wyrównany skład seniorski i notującą bardzo dobre wyniki w zawodach młodzieżowych formację juniorską.

Wyrównany skład i dobra formacja seniorska – tego niestety nie możemy powiedzieć o zawodnikach drużyny z Poznania. Kacper Kłosok i Jan Rachubik nie są gwarantem jakiejkolwiek zdobyczy punktowej. Ciężar zdobywania punktów pozostaje na barkach seniorów. Prawdopodobnie do dosypozycji Piotra Palucha będzie Markus Birkemose, który w tym roku nie zagrzał miejsca w Stali Gorzów, jego potencjał jest duży i na pewno działacze z Poznania liczą na jego dobry występ. Dużo będzie zależało od postawy wychowanków drużyny z Rybnika, czyli Larsa Skupienia i Roberta Chmiela. Ich dobry występ mógłby dać nadzieję na dobry wyniki kibicom z Poznania.

Awizowane składy:

SpecHouse PSŻ Poznań:
1. Robert Chmiel
2.
3. Jonas Seifert-Salk
4. Lars Skupień
5. Kevin Woelbert
6. Kacper Kłosok
7. Jan Rachubik

Optibet Lokomotiv Daugavpils:
9. Jewgenij Kostygow
10. Ernests Matjusonoks
11. Hans Andersen
12. Oleg Michaiłow
13. Tomas Hjelm Jonasson
14. Francis Gusts
15. Richards Ansviesulis

Transmisja rozpocznie się o godzinie 11:45 na kanale Motowizja.

fot. Sandra Rejzner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *