Żużel - Best Speedway Tv

Zapowiedź meczu H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Trans MF Landshut Devils. Czy Orły wreszcie zainaugurują sezon 2023 na domowym torze? | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zapowiedź meczu H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Trans MF Landshut Devils. Czy Orły wreszcie zainaugurują sezon 2023 na domowym torze?

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź

Zapowiedź meczu H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Trans MF Landshut Devils. Czy Orły wreszcie zainaugurują sezon 2023 na domowym torze?

Przed nami kolejna runda sezonu żużlowego 2023. Już w tę niedzielę 30.04 o godz. 14:00 na łódzkiej Moto Arenie odbędzie się kolejne spotkanie fazy zasadniczej w 1. Lidze Żużlowej. H. Skrzydlewska Orzeł Łódź podejmie na domowym torze Trans MF Landshut Devils.

Niedzielne spotkanie będzie jednym z dwóch, zaplanowanych na ten dzień, meczy na średnim szczeblu polskich rozgrywek żużlowych. Gospodarze w ubiegłym tygodniu odnotowali pierwszą w sezonie 2023 wygraną na wyjeździe w Poznaniu. Jednakże nie mieli oni jeszcze okazji ścigać się na domowym owalu. W tę niedzielę zatem reprezentanci H. Skrzydlewska Orła Łodzi, mają po raz pierwszy spotkać się z łódzkimi fanami czarnego sportu, na rodzimym stadionie.

Drużynie H. Skrzydlewska Orzeł Łódź udało się ostatnio co prawda odrobić cztery cenne punkty. Jednakże kapryśna pogoda oraz problemy z organizacją toru na łódzkiej Moto Arenie wcale nie ułatwiają żużlowcom Orła przygotowań na przyjęcie gości z zachodniej granicy. Chociaż prognozy w kwestii łódzkiego owalu, są podobno optymistyczne, to brak treningów i niemożność wcześniejszego spasowania z torem, mogą bez wątpienia zaważyć na wyniku niedzielnego spotkania.

Goście z Trans MF Landshut Devils, co prawda w sezon 2023 nie weszli zbyt efektownie, ale to z pewnością sprawi jedynie, że będą jeszcze bardziej zmotywowani do odrabiania już dość wysokiej straty punktowej. Niemieckie Diabły bowiem tegoroczne spotkania w 1. Lidze Żużlowej rozpoczęły od dwóch porażek, zarówno wyjazdowej, jak i domowej i stratni są obecnie aż dwadzieścia punktów. Należy jednak pamiętać, że w ubiegłym sezonie Orły pojedynek z żużlowcami z Landshut rozpoczynały sporą przewagą, a finalnie zakończyły porażką, co jest tylko kolejnym dowodem na to, iż czarny sport potrafi zaskakiwać.

Żywimy nadzieję, że prace na łódzkim owalu zakończą się sukcesem i obydwie drużyny będą miały okazję wziąć udział w starciu o kolejne punkty. O tym czy żużlowcy H. Skrzydlewska Orła Łodzi rozpoczną nareszcie, budowanie Orlej Twierdzy, czy też goście z Tran MF Landshut Devils wreszcie pokażą rogi i postanowią wrócić za zachodnią granicę Polski z pierwszymi punktami, przekonamy się już w niedzielę.

Fanów czarnego sportu zapraszamy na stadion przy ul. 6-go Sierpnia w Łodzi oraz na platformę Canal+ Online. Początek transmisji o godzinie 13:55. Sędzią zawodów będzie Bartosz Ignaszewski, komisarzem toru Krzysztof Guz, komisarzem technicznym Adam Giernalczyk, a przewodniczącym Jury Zbigniew Kuśnierski.

Reklamy
Awizowane składy:

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź:
9. Timo Lahti
10. Jakub Jamróg
11. Tomasz Gapiński
12. Tom Brennan (U24)
13. Niels-Kristian Iversen
14 Aleksander Grygolec
15. Mateusz Dul

Trans MF Landshut Devils:
1. Kai Huckenbeck
2. Sandro Wassermann
3. Lukas Baumann (U24)
4. Kim Nilsson
5. Dimitri Bergé
6. Norick Blödorn
7. Erik Bachhuber

MAGAZYN BEST SPEEDWAY TV ONLINE!

fot. orzel.lodz.pl

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×