Żużel - Best Speedway Tv

ZAPOWIEDŹ 2 RUNDY SEC 2021 W GÜSTROW | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Zapowiedź

ZAPOWIEDŹ 2 RUNDY SEC 2021 W GÜSTROW

bstv 1536x162 1

ZAPOWIEDŹ 2 RUNDY SEC 2021 W GÜSTROW

2. finał tegorocznych Indywidualnych Mistrzostw Europy w niemieckim Güstrow. Tegoroczny turniej będzie szóstym w 9-letniej historii tych zmagań.

26 czerwca 2021 roku odbędzie się zatem już szósty finał Speedway Euro Championship w Güstrow. Przed tym turniejem w nieco bardziej komfortowej sytuacji znajdują się zawodnicy, którzy podczas pierwszego finału w Bydgoszczy, zajęli miejsca w czołówce. Liderem serii jest obecnie Piotr Pawlicki, który wyprzedza zwycięzcę pierwszej rundy, Leona Madsena. Nadal wysoką dyspozycję postarają się również utrzymać Daniel Bewley i Mikkel Michelsen.

Aby liczyć na zwycięstwo w całym cyklu, co jest nagrodzone miejscem w przyszłorocznych zmaganiach w Speedway Grand Prix, na słabszy występ nie będzie chciał sobie pozwolić również Patryk Dudek. Tor w Güstrow jest jednak bardzo specyficzny i najlepiej spiszą się na nim ci, którzy jak najszybciej się z nim „dogadają”. Niejednokrotnie zawody w tym miejscu pokazywały, że faworyci kończyli rywalizację wcześniej niż zakładano, notowano tym samym niespodzianki.

Jak będzie w kolejnym finale i czy dojdzie do nich również tym razem? O tym przekonamy się już w sobotni wieczór. Wiemy na pewno, że zabraknie Nicki Pedersena, który wycofał się ze względu na swój stan zdrowia i na chwile obecną nie wiadomo kto zastąpi Nickiego. Najprawdopodobniej będą to rezerwowi dzisiejszych zawodów.

źródło. speedwayeuro.com

Reklamy

fot. Emila Hamerska – Lengas

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×